Избелващ крем за лице

  • 1 012
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 526
Препоръчайте ми моля нещо, което сте ползвали и сте били доволни.
Лятото се сдобих с няколко лунички и искам да се избавя от тях.

# 1
  • Мнения: 1 885
И на мен ми излизат лунички през лятото 5-6 ама ме дразнят. Похвалиха ми Ахромин... пробвах, но ефект не видях. Вярно че го ползвах само около 2 седмици... може да е трябвало повече  Thinking

Сега мисля да си взема оня лосион с 10% киселина на някаква българска фирма беше... в момента ми изхвръкна от съзнанието.

# 2
  • Мнения: 1 616
Биотрейд е българската фирма за медицинска козметика. Предлагат избелващи продукти - тоник, крем... Ето линк:
http://biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4
Чувала съм възторжени отзиви, но аз не съм ги използвала. Ползвала съм няколко крема (Орифлейм, Кокона и майка, Ахромин), но резултат нямаше.

# 3
  • Мнения: 17 407
Моя приятелка ползва тоника на Биотрейд и на   Ла Рош Позе един крем. ПО- довлна е от тоника.

# 4
  • Мнения: 1 282
Все още ползвам Ахромин, но ефекта е минимален.  #Cussing out

# 5
  • Мнения: 62
 А  някой ползвал ли е избелващия  на Талодерма

# 6
  • Мнения: 12 583
Можеш да видиш за отзиви в темите за Талодерма. Имам спомен, че съм мяркала там, че са доволни, но по-добре виж сама, да не би да те подвеждам нещо. Като цяло козметиката им е доста качествена, въпреки смешните цени на повечето продукти.

# 7
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За някоя и друга луничка не си заслужава да си третирате кожата с избелващи кремове,масово жените които употребяват избелващи продукти след години бързо се смачкват. Peace

# 8
  • DE
  • Мнения: 967
Всички краставични са избелващи.

# 9
  • Мнения: 145
Тъкмо щях да пускам подобна тема  Blush
Знаете ли дали тези избелващи кремове помагат тена да стане по-равномерен? Или има други продукти?

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
А можете ли да ме посъветвате какво да правя с пигментация, която ми стой като мустак Cry Много бегло се забелязва, но ми се появи след морето...Да ползвам ли някакъв избелващ продукти или да оставя да се оправи от само себе си?

# 11
  • Мнения: 8 917
Препоръчайте ми моля нещо, което сте ползвали и сте били доволни.
Лятото се сдобих с няколко лунички и искам да се избавя от тях.
Пробвай и с маска, която е на основата на краставица или лимон Peace

Общи условия

Активация на акаунт