на 32 в критическата

  • 1 002
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 748
ДА наистина така излиза от резултатите   :                     
LH-   14.97 при норми 1.9-12.5   
FCH- 29.01при норми 2.5-10.2
Много се надявах за второ детенце ,аз даже скоро писах тук при вас по повод аденома който имам.Пролактина сега ми е наред ,но като видях тези изследвания ме втресе.Говорех по телефона с доц.Андреева и с др.Начев и двамата казват ,че това е началото на климакс и трябва да ми се направят много сериозни изследвания.А в същото време никога не съм имала,а и сега нямам проблеми с цикъла.Явно имам сериозни проблеми с яйчниците ,но си мисля ,че отдавна си ги имам ,ами никой лекар досега не ми е казвал.Казвам го това защото по повод аденома аз от време на време си ги правя тези изследвания FCH ми преди да забременея с дъщеря ми беше 12 и съм забременяла.А преди две години ми беше 16 тогава се косултирах с доц.Захариева ,но тя само каза ,че след като не ми е завишен пролактина няма да пия парлодел за FCH нищо не спомена.
Много се притесних нямам идея какво ще се случва с мен Sad
А за бебе си избих от главата  CryА ТОЛКОВА МНОГО ИСКАМ

# 1
  • Мнения: 7 718
Консултирай се с няколко лекари. Но първо повтори изследванията в друга лаборатория.

# 2
  • Мнения: 748
Да това мисля да направя ,но в тази лаборатория правя изследвания от години ......но тайничко се надявам да са объркали.В същото време едва ли всичките лаборатории са обърквали до сега ,защото и преди ми е било завишено ,но само FCH e НЕ ЧАК ТОЛКОВА

# 3
  • Мнения: 7 718
От София ли си?

# 4
  • Мнения: 748
Не не съм от София.Изследванията ги правех в Бургас ,а на лекар ходя винаги в София ,да ме извиняват нашите лекари, но имам доверие само на педиатърката на дъщеря ми Д-р Калудова и с това се изчерпва списъка.

# 5
  • Мнения: 7 718
Д-р Владимиров е специалист по изчерпан яйчников резерв. Едно момиче от форума успя да забременее, независимо от лошите резултати.

# 6
  • Мнения: 748
Къде се намира този доктор ,някакъв телефон?Той какъв спецеалист е гениколог ,ендокринолог

# 7
  • Мнения: 2 423
Подробно 
www.ivf.bg/?p=42

Успех newsm10

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 22:53 от Мaia

# 8
  • Мнения: 748
Благодаря   bouquet
Ако някой има с такъв проблем ще съм щастлива да пише на лични  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 7 718
Пиши на Лекси.

Общи условия

Активация на акаунт