**Испания *** España ***Spain**

  • 25 641
  • 293
  •   1
Отговори
  • Spain
  • Мнения: 3 750
България  +  España


                       
това сме ние       
     

Andalucía 
Dimanna                                Sevilla / Варнa                                Мария Тереса 26/08/06 Тринидад  17/05/04 Мария Лусия 19/06/02
clara                                      Marbella / Русе                                                                       София 06/09/2007
milenadk                                San Juan de Aznalfarache                                                        Мартин 22/03/2006                   
ROZI24                                  Roquetas de mar                                                                       Хектор 28/07/06
Aragón 
Dark                               Zaragoza/ Хасково                               

Cantabria
Asto                                           Santander / Свищов                                                                 Адриана 24/04/07

Castilla y León
Elibg                                        Valladolid / Благоевград

Castilla-La Mancha
Bec                                             Azuqueca de Henares / Созопол 
dunda                                          Albacete / Плевен                                                                   Александър и Даниел
Mimiii                                         Valera de Abajo / Плевен                                                          Иво 09/04/2005
saby                                             Alcazar de San Juan / Казанлък                                              Йоана 03/11/2006
Val                                               Toledo / София                                                                        Алекс   20/05/04


Cataluña
Ведра                                        Barcelona
bari                                            Tremp / Свищов                                                                              Алисия 04/11/04
dun4e                                        Lleida                                                                                               Карина 06/01/2004
Jupeto                                       Barcelona / София                                                                         Боян 30/10/2006


Islas Baleares
Diddy                                          Palma de Mallorca / София                                                       Даниел 14/01/98
Lovely                                        Palma de Mallorca
plamplam                                  Palma de Mallorca / Варна


La Rioja
mama na Deni                             Logrоño / Пловдив                                                                     Денис

Madrid
Пепита                                     Madrid / Пловдив                                                                       Мариела 05/06/06
Xapa                                           Madrid / Сливен         
Dime                                         Alpedrete / Бургас
friki                                              Collado Villalba / Ботевград                                                         Андрес 07/10/06
Каr4ita                                       Madrid / Добрич                                                                          Галина 12.12.2005, Мая 15.05.2007
Lluvia                                         Villalba
mimky                                        Мадрид / Пловдив
Rali_80                                       Madrid / Враца                                                                           Цветина 11/06/2007         
sl                                                 Мадрид                                                                                         Виктория, 13/04/2004
VIBORA                                       Madrid                                                                                         Кристиана 21/03/05
zorri t                                         Getafe / Пловдив                                                                       Милен и Виктория
 


Murcia
Хулиган4е                                       Ceuti / Г.Оряховица                                                               Гергана Анабел 14/03/04
Rally_Y                                              San Pedro del Pinatar / Рупци                                            Ния 19/02/2003


Navarra
Доностиа                                             Pamplona                                                                                 Радослав 25/03/2007
Bgangeleyes                                           Navarra
chausheva1                                          Pamplona/ Абланица


Valencia
Марица                                            Valencia / Пловдив                                                                      Анна Мария 21/02/04
alest                                                Valencia / София                                                                             Кристина 19/04/06
Ameliya                                               Benidorm / Бургас                                                                                     
ANNET                                                Benidorm / Варна                                                                        Алекс 27/10/07                           
Dormilona                                          Ontenyente / Шумен                                                                 Каролина
gaby_s                                             Elche / Габрово                                                                            Георги 12/08/88, Стоян 14/09/90 и Давид 20/12/03
geri79                                               Villena / Плевен                                                                          Мартин
Gery_Cherry                                      Benidorm / Пловдив
gery_to                                           Denia / Сливен                                                                               Димитър 24/07/06
maripossa                                        Picassent / Кърджали                                                                Пейко 25/04/95 и Николас
GOYA                                           Altea / Павликени                                                                                          Ралица 21/10/07
ru600                                             Valencia / Плевен                                                                         Никола 03/04/07     
Silveto                                              Villa Joyosa                                                                                  Валентина 14/02
Teya                                              Benidorm / Варна                                                                          Ванина 01/04/93
Vivian*                                           Castellon / Плевен
silrai                                                      Torrevieja/                                                                                    Елеана 26/05/07  Рая 19/03/02
                                                                             

Silvimi                                                                                                                                              Давид

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 20:36 от ЛуДеТина

# 1
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Пу първа! Хе,хе,хе,веднъж да съм аз. Grinning

# 2
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Пу първаааа Mr. Green, тъкмо щях да си пускам поста, когато видях че има нова темичка.

Браво, Лудетина!  Hug

Аз направо си копирам написаното...
Здрасти и от мен, най-накрая малко време пак да драсна някой ред.
Изкарахме 4-5 дни в Испания, събрахме ядове за 1 месец напред и си дойдохме в Швейц да ни навали пак едно хубаво дъжда Laughing У наше село тази година са се оляли с фиестите. За 1 година са спечелили ПП, имало е двойно повече пени, не че преди бяха малко... и около нашия блок е било лудница. Няма да ви казвам на какво мирише пред блока, нито какъв цвят е тротоара Sick. На всичкото отгоре наблизо ще правят май постоянна пласа де торос - досега я сглобяваха само по фиестите- и не ми се мисли ooooh!. И все пак, не ми се тръгваше оттам. А на връщане, за първи път от години насам, имах желание да шамаросам едно хлапе.  Close Е не спря да ми бута седалката в самолета, да си блъска главата в нея, да си пее и какво ли още не, а не беше малко, поне 7 год. имаше. Няколко пъти се обръщах, бащата ме видя, направи му забележка явно (говореха на швейц.немски - тъмна индия за мен Laughing), но никакъв резултат. После във влака до нас една негърка не спря да приказва по телефона си 45 мин. и то както само те говорят - високо и без да им пука от никой.  ooooh! Tired Сега съм с главоболие Crazy

Анет, честито и от мен, да ви е живо и здраво детенцето, и да расте здраво и силно!   bouquet

Асто, това за "а буен ентендедор...", дето го казваш, на бг е: "Умният и от малко разбира"  Mr. Green А за второто дете - аз за трето мисля, ама само с мисленето съм досега  Laughing, че е по-лесно. А да те питам за националността - на теб за колко време ти излезе? Този срок от 1 година, който дават, спазват ли го? Да знам кога да чакам... Wink

Дарк, защо са ти задържали паспорта за толкова време?  newsm78 Аз лично, мой документ не оставям никъде Naughty Ако искат фотокопие - да си правят, но да ми задържат паспорта или картата, ще имат да вземат.

Алест, Крис нещо много е напред с материала с банкоматите, виждам  hahaha.


Утре ще дочитам какво сте писали, че отивам за душ и в леглото, дано ми мине главата.  Crossing Arms

# 3
  • Spain
  • Мнения: 3 750
то е "Защото вси4ки спят "  а скрития юзър не иска да каже кои именно е той Simple Smile .. ... ... ... ... .... .....

# 4
  • Spain
  • Мнения: 3 750
то е "Защото вси4ки спят "  а скрития юзър не иска да каже кои именно е той Simple Smile .. ... ... ... ... .... .....
това беше към САБИ .. ама то голям наплив стана изведнъж Simple Smile

# 5
  • Мнения: 789
Аааааа,аз о6те не съм си легнала,ама докато си напи6а постинга в предната тема,че се изказвах за кърменето....

Браво,Лудетина,страхотно оформена тема!"Без забележки"дето се вика Laughing Wink

Вес,на6ата фиеста започва на 6.10 и плазата за биковете вече е готова.Сега "строят"лунапарка,люлките и т.н.Ще е лудница 9 дни,ама весела лудница.Иви обожава количките!С тати Лъчи правят по няколко обиколки.Та чакаме фиестата с нетърпение. Hug

Сега вече Лека Нощ,компания,и маняна на кафенце! Hug

Сладки сънища на всички! smile3524

# 6
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Я, Саби ме изпреварила Laughing, и недей минава така тънко само със запис  Laughing, кажи как сте, мамчето сигурно вече няма търпение да дойде и да гушне внучката Grinning.

Лудетина, колко точки трябва да направиш в онази страница якаду, за да спечелиш пак плюс?  newsm78 Или то не е за точки? А трупането на точки в клана, какъв смисъл има? Че ме мързи да чета и това  Laughing

# 7
  • Мнения: 3 098
Лудетина,страхотно си направила темата ни! Peace Party

# 8
  • Мнения: 409
Здравеите!Бравао на ЛуДеТина за новата теми4ка Peace страхотна е Peace.За млякото не сам купувала скапо адапте Naughty,само като ни изписаха купих това което ни даваха в болницата и бе6е 28евро кутията #Crazy,и минах на Полева и сам доволна сега моя 6и6о си е добре,и от болести не мога да се опла4а(с изклу4ение на БГ).А сестра ми карми до 6  месец и малкия е постояно болен,така 4е и кармата не е гаранция за имуната система.Добре до6ла ВЕС Hug,наистина има много нахални деца.Анет малкия е садур,страхотен е този бебе6ки каталог Peace.Целувки и 4ао от нас  bouquetедокато напи6а моя постин три нови не спите бе мадами Laughing

# 9
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 Благодаря все пак ..макар 4е използвам само " копи - пеист" - няма много твор4ество  Wink
Вес 9900 са в якадо-то то4ките . смисъла от това да си в клан и да трупаш то4ки е така да се каже .. никакъв .. само първите 100 клана полу4ават бъб-с останалите нищо . много яко трябва да си купуваме макс пакове 4е да сме сред първите 100 .
лека нощ на вси4ки .. отивам да спя 4е  и утре е ден Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 098
Опс,ей сега видях и в старата тема.
За асто-не съм и захванала даже темата за здравеопазването ви.Така 4е 4ети.Въздържай се от коментари от типа на "да ти го набия в главата",защото всеки си има мнение,наблюдения върху даден въпрос.Ако не си съгласна с някоя от нас,води спор.Споренето оба4е озна4ава да си добре подготвена по дадена тема и да умееш да защитаваш тезата си.Без да нападаш,обиждаш и нагрубяваш ответната страна.Без да се излагаш.
В Испания сред населението ви може и да е добре приет вулгаризма,но ние не сме свикнали така.
И в края на краищата това е място,където са се събрали българи.Нали не мислиш,4е защото живеем еди колко си години в Испания единствено да се 4ува реклама за нея тук?
Всяка една от нас живее по разли4ен на4ин и до този момент никоя не е давала тон на друга по какъв на4ин да живее,мисли,отглежда деца,спи с мъжа си,обли4а и т.н.Уважавай ли4носта на другия и мнението му,за да уважават и теб.Запомни 4е винаги ще има хора,които са разли4ни от теб.И то4но така е редно да бъде.
Знай,4е ако детето ти е минало през ада,през който мина моето,даже нямаше да бъдеш толкова умерена,колкото аз в постингите си.И не забравяй,4е живота се върти,може и на теб да се слу4и.Така 4е това,което си издигнала на пиедестал да се сгромоляса и да ти строши главата.

# 11
  • Мнения: 350
Добро утро момичета първо да поздравя Лудетина за хубавата темичка и после една почерпка от мен- който иска  има кафенце и чайче!

Момичета гледам много сте изписали, но в момента нямам много време да чета, тъй че набързо се отбивам да ви почерпя ей така без повод, че работа ме чака отново.
Лек ден на всички и много цунки на всички дечица и бебоци!

# 12
  • Мнения: 3 098
Добро утро!
Мимки,ще се възползвам от 4ая ти  Hug,днес тук е доста студено и вали.

Кар4ита,на Омнео не си спомням цената,беше преди по4ти 4 години откак съм го купувала.Следващото Алмирон 1 е около 19_20_21 ?,зависи от коя аптека се купува,а Алмирон 2 беше много евтин,наполовина някъде.

# 13
  • Мнения: 789
Добро утро ,момичета!При нас вали като из ведро,но това не ми пречи хич утрото да е добро.Октомври е ,тъй че дъжда си е напълно в реда на не6тата.

Mimky,ако не е много нахално,ще се възползвам и от двете-аз от кафето,а чая за Иви(много обича чай).Нали може? Rolling EyesА той много обича сутрин да седне с мен да си пие чайчето или млякото,докато аз пия кафе.Много приятна и сладка компания ми е! Heart Eyes
Ти оздравя ли?

bari,ами вие,здравички ли сте,мина ли хремата на Али?

Моят супруг утре започва с кормуването,и моля ви,стискайте палци да мине бързо и леко,че да поизлизаме по-начестичко от това село(то е хубаво,дори много,но тоя застий...)! Praynig

# 14
  • Мнения: 1 246
Добър ден,момичета!
Анет,честита ти рожба,да ви е жив и здрав малкият Алекс!
Марица и Марипоса,със закъснение,но от сърце,ви честитя празника!Да сте здрави,обичани и обичащи!
Мимиии,при нас е слънчево и топло,вчера валя целият ден.Времето е лудо,променливо.
А Алисия,хремата й мина.Добре е,но все още не може да свикне с колето.Тази сутрин пак плака,а имаше 4 дни през,които влизаше усмихната без да плаче.
 Вчера вали,отивам да я вземам,децата пак строени насядали по земята,зимата пак ли така ще ги карат да сядат по плочките навън.Изкарват ги навън,не я вземам от стаята да кажем.При вас как е Thinking
Хулиган4е,как е малката Лудетина_ Гери.какво реши за операцията. Hug
Марица,къде записа Ани в крайна сметка,в желаното училище или направи компромис.
Вес,какви пътешественици сте само!Не ти ли омръзва понякога.
 Дун4е,как ми се иска да се видим.Но ме е страх да карам сама все още.

Общи условия

Активация на акаунт