Лазерно премахване на бенки и друи такиа работи-гадни!

  • 3 795
  • 10
  •   1
Отговори
Абе хора споделете -искам да си премахне 2-3 бенки и някакво такова червено ми се появи петънце/нещо като бенка но червено/ мноо ме дразни .Гледах сайта на Пикасо и там има цени.Някой премахвал ли е да сподели.Оставя ли после белег, боли ли , бързо ли става защото аз не съм от София Heart Eyes Laughing

# 1
  • Мнения: 352
Ако са големи и черни бенките и са ти по лицето,по-добре отиди на лицево челюстен хирург.Той поне ще ти каже дали не са някакви злокачествени образования.
Слага ти се местна упойка и до колкото знам и не остават белези.

# 2
  • Мнения: 264
Това си е опасна работа и се консултирай с дерматолог и хирург. Червените петънца знам, че не трябва да се закачат, защото това са бъдещи бенки  и в този стадии ако се раздразнят могат да станат опасни.

# 3
  • Мнения: 750
Махах си 11 бенки от гърба и и 3 от гърдите!
От ония...щтръкналите..Блях! Sick
Боли...малко!Само като боцкат бенката за да сложат упойка в нея!После само усещаш едно..44шшшш...от лазера...как я изрязва!Те това е!Не е страшно!После десет дни се туширват с едно лекарство,като през това време не трябва да се мокрят,и превръзката да се сменя два пъти на ден!Образуват кори4ка която скоро пада.Оставя по светло петънце която след няколко месеца се зали4ава!А!Доки на място преценява какъв тип е бенката дали трябва да се изследва и т.н.т.
Доволна съм 4е ги махнах...и съжелявам 4е по рано не съм го направила! Peace
Не е страшно!
Действай!  bouquet

# 4
И аз мисля да действам , не са кой знае какво но когато сложа по изрязан потник много ме притесняват.Усещам се че се крия  Mr. Greenабе не е приятно.Поне като има начин да го направя  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 750
Действай!Ще ти олекне! Wink
Аз с тия дето ги имах по гърба..полудявах! Twisted Evil
То4но презрамката на сутиена минава от там...като се облегна ми дразнят!На масаж като ходя трябва да ми ги заобикалят! Mr. GreenМъжа ми не можеше да ме погаля по гърба! ooooh!
Сега ми е суперско!И който не знае 4е съм имала,не може да каже 4е съм ги махнала! Wink

# 6
Здравейте, аз съм нова, ама реших да питам нещо, ако успея да си събера мислите в главата, щото ходя като дрогирана от страх.На 13 ти миналия месец гледам че имам нещо като коричка около една бяла бенка на врата ми,тя е доста малка,та отивам на дерматолог - тя вика не се притеснявай-сигурно си я закачила, нищо страшно.Аз я намазах с един билков крем и не съм я пипала повече.След няколко дни това новото коричле го няма. Един познат му махаха в София щото си я беше разранил и вика иди да се успокоиш - на консултация. Отивам при проф.Киров - онколог -там ме прати познатия. Та той като я видя вика - имаш бяло осоло нея и трябва да я махнеш.Не споменах,че въпросния крем се отстранявя само с олио,аз не съм го чистила.И му казвам,че това е от крема,който мазах,той взе спирт,тръкна и вика не е крем.Направо се побърках,дали го заблудих сама и кво става вече незнам.Той настоява да се махне след 2 седмици в онкологията и там да чакам иследване после.Аз се побърках, не за друго, а щото в нашия град едно момиче почина преди половин година от махане на такова нещо,в чужбина при това,но тя за красота.Сънувам кошмари,майка ми я е страх и вика не пипай,тоя
д-р вика - да не ти изиграе лоша шега и да ти се разпростре по цялото тяло ако е лоша, че тогава късно и се побърках. Моля помогнете със съвет,извинявам се че съм толко подробна.Да кажа,че ми каза с месна упойка изрязване на мястото.

# 7
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
не мога да помогна на последната потребителка.
аз имам също бенки но ме е страх да ги пипам. ако все пак реша - задължително консулт с онколог и то добър!

# 8
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Зависи от червените петънца, мойте са спукани капиляри - кога и как се появиха не знам, но с нетърпение чакам момента, да ги махна.Мисля обаче това да стане в Медицинска козметика или в един салон в Овча купел - Джули се казва.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 736
Зависи от червените петънца, мойте са спукани капиляри - кога и как се появиха не знам, но с нетърпение чакам момента, да ги махна.Мисля обаче това да стане в Медицинска козметика или в един салон в Овча купел - Джули се казва.
Би ли казала къде точно се намира този салон "Джули"?

# 10
  • Мнения: 220
Преди две седмици бях на лазерна епилация в Пикасо. След дълго обмисляне реших да си премахна една издадена бенка. Жената която ме прие беше дерматолог, обясни ми , че съм такъв тип кожа предразположена към образуване на папиломи, които в моя случаи са безвредни, премахна ми я за 5 мин, почти нищо не усетих. Доволна съм че се отурвах от нея  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт