Mobexpert - Люлин!

  • 7 417
  • 14
  •   1
Отговори
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
http://www.events.bg/bg/articles/view/Official-opening-of-the-fi … f-Mobexpert_1507/

Дали го отвориха? Някой ходил ли е?

# 1
  • София
  • Мнения: 718
И аз се интересувам.

# 2
  • Мнения: 88
Ами днес точно си говорихме с една приятелка за този магазин.Да отворен е вече.Тя е ходила.Изцяло румънски мебели,но май на доста високи цени.И аз ще отида тези дни и след това ще мога да дам по-пълна информация.

# 3
  • софия
  • Мнения: 376
Ами днес точно си говорихме с една приятелка за този магазин.Да отворен е вече.Тя е ходила.Изцяло румънски мебели,но май на доста високи цени.И аз ще отида тези дни и след това ще мога да дам по-пълна информация.



и аз така чух

# 4
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Mobexpert е отворен от 18.09. Магазина е представителен на най-големият мебелен производител в Румъния. За цените - незнам какви са, мебелите също още не съм разглеждала, но фирмата предвижда отваряне на още магазини в България.

# 5
  • Мнения: 214
Ходих до магазина два дена след откриването. Даже си капарирахме мебели за хола, след кратък разговор с една от управителките - румънка и отстъпка ми направиха. До края на октомври доставката и монтажа са безплатни. И килим харесах, текстила също - пердета, покривки, чаршафи. Има и хубави, и не чак толкова хубави работи. Наистина цените са по-високи, но ако се сравняват с Айко, Арон, Лабиринт, полските мебели демек /пардон, в Айко има и български, и румънски, и полски/. Имат детски кът, като в Соmо, засега без надзор обаче. newsm78
Според мен си заслужава разходката до там.

# 6
  • Мнения: 8 917
Да, откриха го и пощенските ни кутии бяха наблъскани с рекламни брошурки, нищо, че сме на другият край на София. Цените ми изглеждат височки.

# 7
  • Мнения: 1 311
Бяха ни пуснали каталози в пощенската кутия. Горе-долу цените ми се сториха доста по-високи от тези в Айко и Лабиринт (някои неща почти двойно).

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 201
ходихме до там - радвам се, че вече има по-богат избор на текстил, купих си стенен часовник, малката намаза с нов плюшен заек на Буковски, а и някои мебели ми харесаха! Все пак е строго индивидуално - зависи какво търсиш.

# 9
  • Мнения: 82
това мебели за дома ли са или офис мебели?

# 10
  • Мнения: 214
това мебели за дома ли са или офис мебели?

В Люлин са за дома, а за офис мебели имат магазин на Цариградско шосе, май.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 456
Работят и какво от това!
Ние ходихме миналата седмица.
Очаквах да видя нещо далеч по-качествено.
Не останах очарована. Confused Доста скъпо за това, което се предлага!

Качеството на мебелите, които видяхме е средна работа, а магазина като цяло не вдъхва усещане за европейско качество и стил - нито като продукти нито като интериор.

Има добри текстилни решения - одеала, покривки и интересни килими.
Не успях да разгледам всичко.
Може и да се намери нещо по-изгодно изразено в цена спрямо качество? Има специално помещение за намалени мебели с 20% (дано по-нататък и с повече проценти надолу).
Да не забравяме, че са румънци все пак Mr. Green

На Цариградско е шоурум само мисля! Можеш да разгледаш каталог и да видиш малка част от мебелите.

# 12
  • Мнения: 2 123
Аз също очаквах с нетърпение  отварянето му... посетих го и независимо, че обзавеждам и декорирам цяла къща, не мисля, че ще се върна скоро там. Цените наистина са по-високи от тези на другите подобни магазини  за мебели за масови потребители... Но съвсем нормално е да е така, ако и качеството е по-високо - на мен, обаче не ми изглежда така...
добро впечатление ми направих килимите - има наистина уникални: плетена кожа, комбинация кожа - текстил, комбинации от лицева и косместа кожа и нещо като канап. детските килимисъщо са приятни.

Асансьорите им още не работеха , а аз бях с количката. Любезно поканиха спаси да си играе в детския кът.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 157
Днес ходих до там.
Добро качество , по - високи цени. Но  не се впечатлих особенно. Може би имах по големи очаквания  Thinking

# 14
  • София
  • Мнения: 4 294
Ходих  - ама много високи цени  Crossing Arms  ooooh!

Иначе има интересни неща, харесам пердета обаче като видях цената на метъра и се замаях.
Харесах и килим за детската, който най- вероятно ще вземем, едни пътеки за коридора също.
Килимите им са хубави  Peace
Има много хубави лампи за детска стая - за таван, за стена и за нощно шкафче.

Общи условия

Активация на акаунт