Помощ за избор на лекар от гр.Пловдив.

  • 779
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 417
Така бременна съм и не знам към кой доктор да се насоча.Това ми е втора бременност,първата ми е водеше д-р Карагьозян от втора градска болница.Не съм доволна от него и не смятам да ходя при него.Искам да родя секцио.Първото ми раждане беше нормални и много тежко.Засега съм се насочила към д-р Теодор Мерджанов.Ако може някой да ми даде информация за него.Към коя болница е и дали изражда или само следи бременността?Много ще съм благодарна ако ми помогнете.Също така ако има раждали секцио пожелание да споделят в коя болница и при кой лекар(в Пловдив) и дали са доволни.

# 1
  • Мнения: 117
Работи в мед. център "Кичук Париж". Аз ходя при него и съм изключително доволна.Страхотен човек и лекар!За съжаление води само консултации.Не изражда.

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 17:51 от Щастлива Бубичка

# 2
  • Мнения: 2 005
Моето секцио беше по желание в "Селена".Бременността ми следи др.Топалова,тя ме и оперира.Работи в кабинета си и по Здравната каса,а изражда в Селена,където трябва да си платиш,колкото си е цената на секциото,по мое време - 750 лв.Много съм доволна от тази жена.Тук ще прочетеш много добри отзиви за нея.Кабинетът е срещу кино Фламинго. Успех.  Peace

# 3
  • Мнения: 728
Бих ти препоръчала др.Даскалов в Медикус Алфа,но е само на частна практика.Има 4Д и е добре за фетална морфология.Води раждания в Торакс и Селена(частно)

# 4
  • Мнения: 674
Работи в мед. център "Кичук Париж". Аз ходя при него и съм изключително доволна.Страхотен човек и лекар!За съжаление води само консултации.Не изражда.

Подкрепям  Peace Много е внимателен!

# 5
  • Мнения: 417
Ох, така като чета из форума мнения за лекари май ще се насоча към д-р Топалова.Искам този,който ми води консултацията да ме изражда.Доколкото разбрах тя работи в Селена.От сега ще събирам парички да мога да отида именно там да ми направят секциото,защото ужасът,който преживях след първото ми раждане няма да го допусна пак да ми се случи.Благодаря на всички,които са дали мнение!

# 6
  • Мнения: 1 251
Ох, така като чета из форума мнения за лекари май ще се насоча към д-р Топалова.Искам този,който ми води консултацията да ме изражда.Доколкото разбрах тя работи в Селена.От сега ще събирам парички да мога да отида именно там да ми направят секциото,защото ужасът,който преживях след първото ми раждане няма да го допусна пак да ми се случи.Благодаря на всички,които са дали мнение!

Аз също родих секцио при Топалова и съм много доволна. Възстанових се бързо и лесно, а и отношението в една частна клиника към пациента не може да се сравни с това в държавните болници. Не съжалявам, че дадох тези пари за моето раждане в СЕЛЕНА. Успех и на теб!

Общи условия

Активация на акаунт