кафеникав секрет (8г.с.)

  • 2 226
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Привет, милички! Хубаво е,че ви имам...    Simple Smile

Едва споделила радостта от забременяването, се обръщам към вас с въпрос, който ме тревожи вече трети ден: Та вече трети ден имам бежов до светло кафеникав секрет, не обилен- бих го нарекла нормален като количество...Чела съм че е нормално да е бял, даже и обилен.Този кафеникав цвят ме плаши- напомня ми кръв,но мисля че не е- настина е светъл да е кръв.Страx ме е особено много, защото съм имала кървене по време на първата си бременност...   Sad

Дали не е някакъв ненормален хормонален дисбаланс, защото едновременно с този проблем ми поникнаха и доста пъпки (а до сега нямах, особено по брадичката)?   newsm78

Моля споделете вашия опит, мнения и съвети.

Благодаря предварително!    bouquet

Прегрещам всяка от вас и се моля за всички ни!   Praynig

# 1
  • Мнения: 306
сигурно ще получиш по- компетентни съвети от моя тук, но според мен си за лекар. каквото и да ти кажат момичетата, все пак форумът не замества лекарските грижи. дано не е нищо сериозно! стискам палци!  Hug

# 2
  • Мнения: 945
Привет! Аз съм отскоро във форума, но понеже работя на компютър почти винаги чета какво се коментира. Аз бих ти казала Музи, че тази кръв почти никога не идва от бебето и няма страшно, но лекарят може да ти изпише дуфастон. Моя близка дори лежа в болница за кървене, но по-обилно, а бебето си се роди и е прекрасно!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Муци, съвсем не целя да те плаша или нещо подобно, но ще си позволя да опонирам на Иглика. Никое кървене или зацапване, или както и да го наричаме, не е безопасно по време на бременност. Консултирай се с лекар незабавно! Дано всичко е наред Peace

# 4
  • Мнения: 481
Привет, милички! Хубаво е,че ви имам...    Simple Smile

Едва споделила радостта от забременяването, се обръщам към вас с въпрос, който ме тревожи вече трети ден: Та вече трети ден имам бежов до светло кафеникав секрет, не обилен- бих го нарекла нормален като количество...Чела съм че е нормално да е бял, даже и обилен.Този кафеникав цвят ме плаши- напомня ми кръв,но мисля че не е- настина е светъл да е кръв.Страx ме е особено много, защото съм имала кървене по време на първата си бременност...   Sad

Дали не е някакъв ненормален хормонален дисбаланс, защото едновременно с този проблем ми поникнаха и доста пъпки (а до сега нямах, особено по брадичката)?   newsm78

Моля споделете вашия опит, мнения и съвети.

Благодаря предварително!    bouquet

Прегрещам всяка от вас и се моля за всички ни!   Praynig


ВЕДНАГА се обади на гинеколога си и му кажи за това! Не отлагай, как може от 3 дена да си така  Shocked Това в никакъв случай не е нормално състояние, а и тук вече не става въпрос да си каже някой мнението - дали било с фатален край или се родило красиво бебе - ами става въпрос за твоето бебе! Не те плаша, но това е най-доброто, което мога да ти кажа  Praynig

# 5
  • Мнения: 820
И аз ще ти препоръчам незабавна консултация с гинеколог, да се види бебето как е и от къде може да идва зацапването. Аз бях със кавяво течение цялата 5 и до средата на 6 седмица. Слагаха ми инжекции и пия дуфастон. Сега вече спря, по принцип можеш да прочетеш много инфо в Интернет и на много места пише, че зацапването е често срещано през първите седмици. Поради факта, че това са и първите симптоми на спонтанен аборт е наистина добре да се консултираш. Страх лозе пази.
  bouquet

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 13:49 от Didka_M

# 6
  • Мнения: 202
Подкрепям момичетата, изказали мнение , че няма "нормално" кръвотечение по време на бременност; дори и да не е кръв-сам по себе си фактът, че е с такъв цвят е смущаващ; за консултация с лекар си музи PeaceУспех  bouquet

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Подкрепям написаното от момичетата.Потърси лекаря си.Дано всичко е наред!

# 8
  • Мнения: 65
Благодаря ви, милички! То и аз така си знаеx,но и вие ме убедихте.
Проверих сега и лекарят ми е следобед на работа.До един час трагвам.Да видим... Praynig
Стискайте ми палци!

...то аз с моя късмет...но се надявам наиситна, че всичко е наред!  Praynig
Ще пиша какво е казал гин-а.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Нищо ти няма на късмета.Успех,всичко ще е наред Hug

# 10
  • Мнения: 41
не се притеснявай всичко ще е наред Peace
стискам ти палци и да пишеш като се върнеш

# 11
  • Мнения: 3 478
Спокойно, всичко ще бъде наред, но наистина в момента правиш най-доброто за себе си като отиваш на доктор. И аз бях в същата ситуация само че придружена с кървене и продължи цели 7 седмици. Следиха ме по-от близо тогава и сега всичко е наред.

# 12
  • София
  • Мнения: 928
Всичко ще бъде наред, не се притеснявай. Добре е, че си отишла на лекар.

# 13
  • Мнения: 34
И аз бях така и ми биеха инжекции Папаверин и пиех Дуфастон. когато ми спря, спрях и аз Дуфастона, след което прокървих много по-обилно и ме приеха в болница за задържане. Оказа се, че не е трябвало да спирам Дуфастона до 5-тия месец. Дано при теб причината не е тази, но върви на лекар възможна най-скоро, защото трябва и да се лежи доста ако е това.
Стискам палци.

# 14
  • Мнения: 1 685
не се плаши но аз също имах такъв кафеникав секрет дори и не казах на лекаря си.родих в 34 седмица и виня себе си защото е трябвало да взема спешни мерки а не го направих Hugслава богу че ми се роди едно прекрасно малко слънце живо и здраво!леко бременеене и много късмет!!!

Общи условия

Активация на акаунт