плодово и зеленчуково пюре?

  • 1 831
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 672
здравейте
искам да попитам когато се замести едно хранене с плодово и едно с зеленчуково пюре трябва ли да ги редувам - единия ден едното , а другия другото?А и също така ако някой може да ми каже дали може да се смесва купено пюре с домашно приготвено?

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 16:15 от Силвето_85

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Със зеленчуково се замества.Плодовото не насища / поне моята щерка / и се дава между храненията, лично аз го добавям в  кашата.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 219
С плодово пюре не се замества хранене.

# 3
  • Мнения: 753
С плодово пюре не се замества хранене.
Peace

има и такива които са смесени опитай с тях, моето не ядеше само зеленчукови, така че успех.

# 4
  • Мнения: 27 524
Можеш да смесваш купено и домашно, разбира се.
Аз лично замествах едно хранене с плодово пюре, просто след това изнасяше следващото хранене по-рано. Не можеше да поеме едно пюре между две хранения, нали пак му пълня стомахчето  Laughing

# 5
  • Мнения: 4 111
Аз замествам следобедното хранене изцяло с плодово пюре.

# 6
  • Мнения: 27 524
Аз замествам следобедното хранене изцяло с плодово пюре.

И аз замествах следобедното, а сега яде само плодове за закуска.  Peace

# 7
  • Мнения: 1 672
питах дали може да се смесват защото мисля да купя броколи и да ги направя аз и да добавям по малко в купените пюрета , както и карфиол

# 8
  • Мнения: 4 111
питах дали може да се смесват защото мисля да купя броколи и да ги направя аз и да добавям по малко в купените пюрета , както и карфиол

Аз не виждам проблем. Смесвала съм.

# 9
  • Мнения: 27 524
питах дали може да се смесват защото мисля да купя броколи и да ги направя аз и да добавям по малко в купените пюрета , както и карфиол

Никакъв проблем  Peace

# 10
  • Мнения: 4 447
С плодово пюре не се замества хранене.

Аз замествам. До дете си е. Peace

# 11
  • Мнения: 4 447
питах дали може да се смесват защото мисля да купя броколи и да ги направя аз и да добавям по малко в купените пюрета , както и карфиол

Към карфиола някой деца са по-чувствителни, Калоян има алергия към този зеленЧУК Peace

# 12
  • Мнения: 206
Принципно всички казват ,че с плодово пюре не може да се замести едно хранене ,но аз мисля ,че това се отнася за сварени или пресни пасирани плодове ,а не за купено пюре ,защото какво пише на етикета на пюре "Хип"на пример: праскови 45%, вода, ябълков сок, грис от от ориз, оризова скорбиала(нишесте) и витамин С -306 ккал за 125гр. същото се отнася и за другите плодове на "Хип".Това си е направо киселче ,аз давам на бебчо за следобедно хранее по едно такова+60гр АМ, за разнообразие вместо кисел с царевично нишесте и плодове. А какво пише на етикета на зеленчуковите пюрета за пример пак "Хип"(такива ползвам) - "Ранни моркови"-125 ккал.за 125гр. ;"Тиква"-145ккал. за 125гр. ;"Броколи с ориз"-166 ккал. за 125гр. ;"Тиква с картофи" и "Карфиол с картофи" имат по 218 ккал. за 125гр. Към зеленчуковото пюре аз винаги съм добавяла АМ. Сама си прецени.

# 13
  • Мнения: 1 910
и аз замествах ядене с плодово пюре. Вътре все пак има и оризово нишесте. аз  ги редувах със зеленчуковите...

# 14
  • Мнения: 4 621
Със зеленчуково се замества.Плодовото не насища  и се дава между храненията......
Peace

Общи условия

Активация на акаунт