Очакващи юни 2008?

  • 13 604
  • 288
  •   1
Отговори
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
Здравейте,
аз ли съм първата от юнския отбор?
Очакван термин 10.06.2008г.

# 1
  • Мнения: 130
Здравейте   bouquet  и аз имам  EFP  и ще чакам на 12 юни.
Сигурна съм, че всичко ще  е на ред  Hug

# 2
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
Честито!
вече не съм сама Simple Smile
и аз сенадявам всичко да е наред, но още не съм ходила на ехограф /то май е и рано/

# 3
  • Мнения: 130
Честито и на теб   bouquet  очакваме и новите мами да се включват вече.
Аз планирам първият преглед за 11.10  тогава ще ми 36 ден от началото на цикъла. Сега пия дуфастон 2*1, фолиева к-на и папаварин.

# 4
  • Мнения: 208
Хайде да се включа във вашето списъче  Peaceи аз съм за 1.06 Hug

# 5
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ,ВКЛЮЧИТЕЛНО И НА МЕН! HugНадявам се да прекараме една лека и щастлива бременост.Моята дата е 12,06,2008 Laughing Grinning Laughing

# 6
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета!!!
И аз се присъединявам към юнския отбор-04.06.2008!!!
Пожелавам на всички ни лека бременност!!!

# 7
  • Мнения: 130
Доре дошли на всички   bouquet
Искам да попитам вие чувствате ли нещо по различно, имате ли  изразени от типичните симптоми. Аз от онези дни  имах болка ниско долу и предполагам, че  е от разтягането на матката, но от днес нямам никакви симптоми, на преглед съм в четвъртък  и ще пиша какво се  е видяло.

# 8
  • Мнения: 679
Здравейте!
Щастлива съм да се включа при вас! Нашето бебче ще го чакаме на 3 юни. Пожелавам на всички да се чувствате добре и да сте спокойни през следващите месеци.

sevi, с теб сме от един град. Кой доктор ще следи бременността ти? Аз съм при д-р Ангелов.
geomar, с теб пък имаме дъщери на една възраст. Страхотна отмяна ще си имаме  Laughing

# 9
  • Мнения: 17
Да се включа и аз момичета с  EFP  Hug newsm10
Честито на всички и дано се радваме на лека и щастлива бременност, а след 9 месеца на здрави и хубави малки бебченца!  Hug
Много съм щастлива newsm44 ! Първа бременност ми е и малко съм притеснена, не съм запозната с много неща...  Embarassed
Толкова много искахме в последните месеци със съпруга ми да имаме бебок и за щастие успях да забременея още на 2-ия месец опити! Пожелавам го на всеки, който е в очакване!

Моята дата е 13.06.2008!  Hug
Планирам първият преглед за края на тази седмица. Тогава ще ми е 34-ти ден от началото на последния цикъл. Мислите ли, че е рано?
Аз засега пия само фолиева киселина. А вие?
ins_dimitrova, аз засега чувствам единствено лека болка и напрегнатост ниско долу, иначе ми се струва че усетих момента на инплантацията с много остра болка в областта на яйчниците - дори тогава казах на съпруга ми какво съм усетила и споделих с него, че може би сега нашето бебенце започва да съществува  Hug Heart Eyes

Още веднъж пожелавам на всички ни спокойна и прекрасна бременност!  Hug

# 10

COLIBRI,ти кой лекар ще посещаваш и какво си чувала за него?
Аз също ще посещавам лекар във Варна,но все още сондирам мнения

# 11
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372

COLIBRI,ти кой лекар ще посещаваш и какво си чувала за него?
Аз също ще посещавам лекар във Варна,но все още сондирам мнения

предната бременност ми я следи д-р Александров и при него раждах във ВИП-а на АГ-то, мисля и сега да направя така.

# 12
  • Мнения: 33
Здравейте на всички бъдещи мами! Пожелавам ви да износите здрави и обичани бебета! И аз се присъединявам към вас!  EFP

Нашият термин е някъде за около 9.06. според едното от изчисленията, а според другото, което се определя от овулацията - 17.06!

Друго е когато човек може да сподели с някой в неговото положение!

И аз мисля, че още е рано за ехограф, мисля в началото на следващата седмица! Може ли някой да ми препоръча добър гинеколог с ехограф и с направление в центъра на София? Около НДК?

# 13
  • Мнения: 130
Ехеее списъка се увеличава  Hug  и дано продължава със същото темпо  Simple Smile
Може би  е много рано, но някой трябва да направи хубаво списъче което да стои в началото на темата, аз определено няма да се справя и се надявам на някоя  от вас да се хареса идеята.

# 14
  • sf
  • Мнения: 10 081
здравейте, момичета! аз съм от тазгодишните юнски мами, макар че пиша в темата от юли.
пожелавам на всички ви лека и безпроблемна бременост, още по-леко раждане и само здрави и усмихнати бебета!  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт