Какви са признаците при никнене на зъб?

  • 909
  • 19
  •   1
Отговори
# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Вечра имаше такава тема, а погледни малко назад!

# 2
  • Мнения: 1 672
при всяко дете е различно

# 3
  • Мнения: 245
май лигавене, нащърбени венци, температура, скофтване на настроението, плач, загуба на апетит. ние яхме само с подути венци, но докато нямаше зъби питах една камара хора и всеки казва различно... само тия неща са ми се набили в главата

# 4
  • Мнения: 17 407
май лигавене, нащърбени венци, скофтване на настроението, плач, загуба на апетит......

Тези всичките ги наблюдавам от около седмица при малката. При голямата, всеки зъб- с Т

# 5
  • Мнения: 245
а ти не си ли спомняш от първото детенце или наистина се забравя толкова бързо? няма страшно, ще излезят. и моят човек беше на толкова

# 6
  • Мнения: 17 407
МЕн ли питаш newsm78

# 7
  • Мнения: 7 723
Лиги, ядене на ръце, разстройство, температура, неспокоен сън,
раздразнителност, липса на апети, подсечено дупе и......още доста.... Wink

# 8
  • Мнения: 11 003
Много лиги, настървено ядене на ръце и крака, кисело настроение. Засега това са признаците при Рая.

# 9
  • Мнения: 245
абсолютно да, Дренка smile3521 smile3521

# 10
  • Мнения: 17 407
Хехе, че аз отговярям на въпроса само. И, да- забравя се, не помня точно какви са били признаците при каката, май имаше и разстройство по едно време...

# 11
  • Мнения: 245
леле, аз ми се ще второ, ама като го знак какво е и ме е страх  Weary

# 12
  • Мнения: 17 407
Споко, няма да е като първото Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 986
Споко, няма да е като първото Mr. Green
Дааааааааа, различно еее! Но дори и различно, пак е хубаво, само любовта спасява от истерия!

# 14
  • Мнения: 245
как ми се иска да можех да отделя вниание на детето си докато беше бебче, тогава работех, а той тръгна от 6- месе4ен на ясла Weary

Общи условия

Активация на акаунт