Да се "похваля"

  • 1 392
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 497
Получих писмо от болницата в, която е моето направление за изследване на тръбите. Уведомяват ме, че съм в списъка на чакащите и приблизително ще могат да ме прегледат след 17 седмици. Повече от 4 месеца!!!!!!!

# 1
  • Мнения: 920
Ох Теди....голяма "хвалба"....нищо де...ЧЕСТИТО...все пак е нещо...въпреки че е в далечината. Пък до тогава - може да стане от природата...

# 2
  • Мнения: 3 146
Теди
Шашни ги и им се появи бременна , за да се откажеш от техния час.

# 3
  • Мнения: 4 458
Confused  това добра новина ли е ? Мисля, че е доста дълъг периода на изчакване. Аз обаче не съм запозната Blush  както и да е, честито и успех. дано резултатите са добри Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 4 324
Това се казва бързина  Shocked  Shocked  Shocked

# 5
  • Враца
  • Мнения: 5 186
което ме кара да се змаисля, че все пак в Бг има няколко положителни неща- като кажеш, че щи го платиш това изследване може и утре Imp

# 6
  • Мнения: 1 497
Ами точно, че новината не е добра, но даано ми се отвори пт към Бг, че да  стане по-бързо. Иначе, да, тук не всичко е хубаво, както в Бг не всичко е лошо. Не зная, но на вас нормално ли ви се вижда на моята етърва да я видят през цялата и бременност досега- 3 пъти на скенер и нищо повече.  Confused
Мамо Кенга, те тук май така ги лекуват;) lol

# 7
  • Мнения: 3 634
Теди, не можеш ли да им се обаждиш и да питаш дали някой не се е отказал от даденото си време? Мен така ме посъветваха да направя след като аз получих моето направление за изследване. Пробвай да им звъниш всяка седмица и все питай... може да ти се отвори парашута.

# 8
  • Мнения: 1 497
Мамо Фин, не се бях сетила за това. Страхотна идея! Благодаря ти!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт