температура

  • 478
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте! Бременна съм за първи път. Simple SmileВ момента съм в осмата седмица. От две седмици постоянната ми температура леко се повиши и е между 37 и 37,3.  Rolling EyesГениколожката ми каза, че това не е нормално, но всички кръвни изследвания са ок. Личната ми лекарка каза, че при някои бременни в първите 12 седмици темературата леко се повишава, но все пак ме изпрати при оши-нос-гърло, който пък ми каза, че нищо ми няма и това изобщо не е температура. На кой да вярвам? #Cussing out Ще съм благодарна ако някой, който е имал подобен проблем ми пише. Благодаря

# 1
  • Мнения: 1 183
Нормално е миличка  Hug в първите седмици да е леко повишена,и аз бях така,не се притеснявай,желая ти лека бременност   bouquet

# 2
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не виждам повод за безпокойство.

# 3
  • Мнения: 4 111
И аз бях така.  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 408
Нормално е да имаш такава температура.До колкото знам е нормална до 38 градуса Peace

# 5
  • Мнения: 336
         Нормално е и гинеколожката ти би трябвало добре да го знае  Hug. Леко бременеене  Party

# 6
  • София
  • Мнения: 4 585
Нормално е миличка  Hug в първите седмици да е леко повишена,и аз бях така,не се притеснявай,желая ти лека бременност   bouquet

 Peace

# 7
  • Мнения: 1 427
И аз съм чувала за повишена температура в началото на бременноста. Явно е нормално!

# 8
Много благодаря на всички. Сега съм вече по-спокойна. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 7 723
Всъщност, тая Т е първия признак на бременност! Wink

# 10
  • Мнения: 1 006
Всъщност, тая Т е първия признак на бременност! Wink
Напълно нормално е.И аз бях така през първите седмици.

Общи условия

Активация на акаунт