За новите лични карти

  • 1 199
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 229
Момичета какво ще кажете за новите лични карти. До колкото разбрах след нова година ще трябва да си вадиме нови лични карти, като ваденето ще струва 50 EURO  Shocked. Направо не мога да повярвам до къде може да стигне наглостта на правителството smile3511. Тези хора как си представят, че веднага щом си вземеме майчинството от 180 лв. ще се втурнеме през глава да дадеме 100 лв за нова лична карта. А децата ни да карат на фотосинтеза до следващото майчинство. Това според мен е чиста подигравка  smile3512. Вие какво ще кажете?

# 1
  • Мнения: 7 837
Някой оня ден се опитваше да обясни  на Касиди, разликата между "паспорт" и "лична карта".Може ли пак да дойде  Laughing

# 2
  • Мнения: 3 405
Предлагам да изчакаме, да видм дали това е така или не и тогава да се вайкаме и коментираме.

# 3
  • Мнения: 4 111
Прочети тук - http://standartnews.com/bg/article.php?d=2007-10-03&article=205953
Най-ме възмущава това:
Новата цена ще е съобразена с европейската, която варира около 50 евро, обясни вътрешният министър Румен Петков.

Защо не сравнят и заплатите с европейските?  #Cussing out

# 4
  • Мнения: 7 837
Цитат
Между 10 и 15 евро пък ще броим за новите лични карти, които ще се издават от 2009 г.

Като четете или слушате новини, вниквайте все пак  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 15 229
Е благодаря за разяснението. Аз разбрах, че става въпрос за лични карти и направо откачих.

# 6
  • на село
  • Мнения: 3 845
И издаването ще става поетапно, т.е. когато ти изтече срока на картата, а не да те юрнат веднага да си я сменяш.
И верно, някои като четат или слушат - спят или важното е да сме възмутени.

# 7
  • Мнения: 2 759
... вадиме... вземеме... втурнеме... Вие какво ще кажете?
                  А, ми какво да кажеме  Whistling...

# 8
  • Мнения: 4 111
Ако визирате мен, аз дадох линка към в-к Стандарт, за да разбере авторът на темата, че става дума за международните паспорти. Възмутително е, че само за плащането ни изравняват с другите европейци.

# 9
  • Мнения: 15 229
И издаването ще става поетапно, т.е. когато ти изтече срока на картата, а не да те юрнат веднага да си я сменяш.
И верно, някои като четат или слушат - спят или важното е да сме възмутени.

Ами за едни е важно да са възмутени, а за други да се заяждат.
Цитат на: Лилянчо

link=topic=228849.msg5144135#msg5144135 date=1191521655
Ако визирате мен, аз дадох линка към в-к Стандарт, за да разбере авторът на темата, че става дума за международните паспорти. Възмутително е, че само за плащането ни изравняват с другите европейци.

благодаря, че ме осветли по темата  Hug

Моля модераторите да изтрият темата, за да не се дразни допълнително изнервения народ

# 10
  • Мнения: 5 468
Айде, холан! Казаха, че никой няма да бъде задължен да си сменя личната карта, преди да е изтекла датата на валидност... Ало, чЕте ли някой? Само знаете да пискате хаотично. Няма да се сменят масово картите, а когато му изтече срока на някой и иде да си изкарва нова карта, ще му издадат такава.
Моята е от миналата година... дреме ми на дебелия... още 10 години някъде ще ме почакат, а до тогава ще съм спечелила от тотото Peace.

# 11
  • Мнения: 7 837
Вемби, съдейки по първия ти пост, обърквам се кой е изнервения в случая.
Хайде, гуш и слуш следващия път...

# 12
  • Мнения: 3 405
Ало, чЕте ли някой? Само знаете да пискате хаотично.

Всички ли питаш? 'Щото някои сме чели  Wink

# 13
  • Мнения: 15 229
Такааааа сега нека обясня, за да е ясно.
Тъй като не съм слушала новините, а само подучух от разни мами /които явно не са слушали добре/ пуснах темата тук възмутена разбира се и се надявах някой да ме светне за какво иде реч, за което съм благодарна разбира се  Peace
Единственото, което ме дразни е това, че отговорите се дават толкова рязко, като че ли съм попитала кой знае какво. В крайна сметка никой не карам на сила да отговаря нали.
Както и да е още веднъж благодаря за обясненията и моля модераторите да изтрият темата

# 14
  • Мнения: 5 468
Единственото, което ме дразни е това, че отговорите се дават толкова рязко, като че ли съм попитала кой знае какво.
Не се засягай. В Клюкарника "освобождаваме напрежението" понякога, така да се каже. И се държим малко по-свободно, го наречи. Не го приемай като лична нападка... просто си пишем тук.
Всички ли питаш? 'Щото някои сме чели  Wink
На мен си говоря Peace... обичам да си задавам въпроси и да си отговарям бързо. Чувствам се по-умна някакси... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт