Не съм доволна от клуб Джулиленд (Juliland)

  • 7 299
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 242
Понеже в една от темите споделих, че ще празнуваме РД на дъщеря ми във въпросния клуб и обещах да споделя впечетления, пускам темата.
Обстановката е приятна, малко лъскавка за детски клуб, но лошо няма. В залата за игри има доста играчки, вкл. и надуваем замък и батут. Персоналът е на ниво, нямам оплаквания. Но с хубавото до тук... Още на входа ми стана неприятно от голямата табела, според която повредените играчки се заплащат от родителя. В друг клуб не съм била посрещана така "любезно". Зачудих се какво се изисква от мен - да предупредя детето си да играе внимателно или направо да му кажа да седи кротичко до мен newsm78 Втората неприятна изненада бяха цените - 12 лв. на дете, което включва 2 часа игра и парче пица /може би и сок, но не съм сигурна/. Както и да е, за всеки влак си има пътници и никой никого не задължава да празнува РД там. Обаче очаквах, че все пак ще има и някъква анимация. Досега винаги сме празнували в Мики Маус, където каките не спираха да измислят игри, рисуваха лицата на децата, имаше и дискотека /в която се включваха с много хъс и собственичките Mr. Green/. Тук, нямаше нищо такова - децата си дивяха през цялото време самостоятелно. Не мога да се оплача от каките - гледаха ги внимателно, но все пак мисля, че можеше да има и някоя и друга игра и рисунка на лице. Възмутих се истински обаче от политиката на клуба да не позволява да се снима от родителите. За целта предлагат техен фотограф - за 110 лв, 70 снимки. Съгласих се, но при условие, че не се прави забележка на гостите ми, ако искат да снимат. Уж от персонала се съгласиха, но на единствената снимаща майка направиха забележка два пъти #Cussing out Днес си получих снимките и съм доста разочарована. В Мики Маус също сме ползвали услугите на техен фотограф и резултатите бяха далеч по-добри. Фотографката предварително се беше поинтересувала какви са желанията ни относно снимките и те бяха перфектни. Може би е моя грешката, че не издирих предварително фотографа на Джулиленд и не му казах какво искам, но все пак не очаквах, че от 70-те снимки, на 53 от тях няма да я има рожденничката, а деца, една част от които почти непознати за мен. Не очаквах и че ще има портретни снимки на някои деца /и то братчета и сестричета на приятели на дъщеря ми/, но не и на рожденничката! Не очаквах и че няма да има нито една обща снимка на всички деца.
С една дума клубът горе-долу става, макар и цените да се неоправдано високи, но снимането - категорично не!

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 21:38 от Лекси

# 1
  • Мнения: 9 990
Да, благодаря ти за личните ти впечатления, споделени тук.Тъй като смятам да направя подобен празник на моето момиче ми беше от полза да разбера къде Не става.
ЧРД на твоята щерка-здрава и умна да расте!  bouquet

# 2
  • Мнения: 5 468
но все пак не очаквах, че от 70-те снимки, на 53 от тях няма да я има рожденничката, а деца, една част от които почти непознати за мен. Не очаквах и че ще има портретни снимки на някои деца /и то братчета и сестричета на приятели на дъщеря ми/, но не и на рожденничката! Не очаквах и че няма да има нито една обща снимка на всички деца.
Shocked Tired Това е отвратително. Не стига, че им плащаш по 12 лв. на дете (ами родителите да не би да не правят сметка и те?), ами да не изтърват келепира и от снимане. Тююю... и точно, този фотограф, като не знае, къде и кого да щрака, за какво са ти снимките му?
Аз съм ходила няколко пъти на детски РД в Мики Маус и родителите винаги са си снимали. Ако искаш касета, ти правят филм, но не е задължителна, нито пък ти забраняват да снимаш.
В този клуб Джулиленд няма да ми стъпи крака! Много се ядосах от темата ooooh!.

# 3
  • Мнения: 2 700
Meрси Лекси Hug
Ти беше подготвена, че ще има капани и вероятно затова и не си толкова крайна в изказванията. Какво ли щеше да бъде ако беше тръгнала с торбата с надежди newsm78
Дано поне Цвети да е изкарала добре Peace

# 4
  • Мнения: 4 841
Уф, направо ме хваща яд като чета такива неща... `Що да не се снима? Ще им окрадат идеите за интериора ли, или ще дойдат да ги оберат крадци  newsm78 Наскоро една приятелка ми даде един диск от РД на сина й в един друг клуб - значи за 80 лв жената е получила 1 диск с 200 снимки, в това число пристигането на всеки един от гостите, връчването на подаръка и т.н., като на 99% от снимките ЕСТЕСТВЕНО присъства рожденика. Извадих си от тях на хартия - перфектно качество,  направо бях възхитена...
И това за игрите... дано поне децата са се налудяли на воля и дано разочарованието е само твое, а не и на рожденичката  Hug

# 5
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Благодаря за споделените впечатления!

За пръв път чувам за клуб, в който се забранява снимането от родителите! Shocked Досега в много клубове сме ходили, но такова нещо не е имало! Също и за играчките, никъде не съм чела, че ако се счупят, ще се заплащат от родителите!

Нещо им куца в политиката на този клуб! Rolling Eyes

Не бих завела децата си там!

# 6
  • Мнения: 3 880
Аз бих направила рекламация поне на снимките. Все пак сте платили по 1,60 за снимка ( Shocked), за такава сума аз бих очаквала перфектно или поне идеално качество насреща. Или да се научат да правят снимки като хората или да си намалят цените и да ги нагодят към качеството, което предлагат или да оставят хората да си правят снимките както намерят за добре- решения много. Ама и клиентите са за "бой", че се съгласяват на такова обирджийство newsm78 Имайте малко повече уважение към парите си, за да ви уважават и те Wink.
Дано поне на децата не са им направили впечатление тези "подробности" и са си изкарали весело, а ти наблегни на антирекламата Wink

# 7
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Хвана ме яд, мило майче, че вместо да направят рожден ден на детето, правят пазар тия печалбари  #Cussing out
Поне рекламация на снимките им искай!
Добре, че даже не знам къде е този клуб...

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси за пожеланията и съчувствието Grinning
Все пак се радвам, че децата бяха доволни - наистина има много играчки. Сетих се и че в Мики Маус винаги са ни предлагали клоунски шаки, коронки, свирки, свещички-фоеверки и т.н., които си бяха голяма емоция за хлапетата. Тук такива екстри нямаше.
Но за снимките наистина ме е яд, особено като прочетох написаното от BirdsFlu. Пак ги преглеждам и установявам, че от съучениците на дъщеря ми едно от децата никъде го няма, друго е снимано само веднъж и то без лицето му да се вижда, трето го има като централна фигура в 8 снимки, четвърто на 9. Мислих да дам на Цвети да им раздаде снимките /т.к. нея я няма на тях и ми е достатъчно да ги имам само на носител/, обаче как да го направя #Cussing out Нали на едното ще му стане кофти, че изобщо няма снимка с него, а другото е с цели 9. Освен това мъникът на моя приятелка се е здобил с 4 хубави портретни снимки. Виждам я много рядко, но ще я издиря, за да й ги дам. Искаше ми се и моята да има поне една самостоятелна портретна снимка Crossing Arms, ама нъц. Пък детето си е фотогенично. Явно до поднасянето на тортата, фотографът не е бил наясно кой е рожденника. Ми няма да повторя там, въпреки, че ни е близко и ни чакат, живот и здраве, още много рожденни дни.
А клубът се намира до пазар Иван Вазов - ул. Краище 29, сравнително нов е.

Biba Sparrow
, кото пресметнахме колко са ни излезли снимките на които е дъщеря ни /защото там където я няма не ме вълнуват особено/, излизат към 5 и нещо даже Tired. Вярно си е за рекламация, но не умея да се разправям. минало - свършено. да ми е за урок.

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 11:53 от Лекси

# 9
  • Мнения: 6 206
А ти защо не си поиска анимация? Сигурно се плаща допълнително.

Обикновено при новите клубове е така, леле, аз като си спомня в началото как бяхме, нямахме и една стотна от идеите, които после ни дойдоха.

На мен 12 лв не ми се вижда скъпо, аз цяло лято бях на 11 лв и да му се е виждало скъпо на някой, да дойде да види за какви неща става въпрос и тогава.... Разходите са огромни - костюми, гримове, шпрейове, подаръци за всеки, шапки, свирки, салфетки, други аксесоари, конфети, жабки... Реалната цена ми се вижда 15 лв, но за съжаление няма кой да я плаща още. Но като се знам каква съм, ще накупя още неща до 15 лв. Tired

# 10
  • София
  • Мнения: 7 242
Каспър, свикнала съм да ми оферират, не аз да питам Grinning Предполагам, че ако имаше анимация, щяха да ми предложат, така както ми "предложиха" фотографа. Казах, че искам да празнувам РД и съответно ми казаха цената. Моя си е грешката, че не попитах какво точно включва освен пицата, но някак изходих, че има и анимация. 12 лв. не е много за това което казваш, но в този случай нямаше "костюми, гримове, шпрейове, подаръци за всеки, шапки, свирки, салфетки, други аксесоари, конфети, жабки..." както очаквах. Жалко, че си в Пловдив - с удоволствие бих дошла Grinning

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Лекси, сега виждам темата ти.
Съжалявам, че впечатленията ти от там не са хубави. И имам известни угризения, защото аз ти препоръчах този клуб.
Но тези неща за които ти пишеш са съвсем нови и когато ние празнувахме не съществуваха подобни абсурдни изисквания. Та как бих отишла някъде, ако не мога аз да си снимам детето?
Нито имаше такива табели, нито фотограф - ние празнувахме там на 20 април.
Дори имам едни куп снимки на дъщеричката на собственичката, хубаво момиченце, което ми позираше с удоволствие.
Иначе цените са същите - 12лв. на дете. Не си спомням дали ми предложиха програма, сякаш ми се върти нещо такова, но не съм сигурна, защото не съм поръчвала в крайна сметка.
По време на празника пускаха на децата филмчета, музика също - имаше танци. Друго не.
Като цяло бях доволна. Единственото нещо зарад което се ядосах, беше, че си забравих тортата. Повече от половината. И никой не ме подсети. Но после си казах, че трябва да се сърдя единствено на себе си.
Факт е, че персонала остана зарад нас до след 22 часа без да доплащаме. Но то пък щеше да е и прекалено при положение, че сметката ни беше.....доста много. Sad

# 12
  • София
  • Мнения: 7 242
Додо Hug Клубът си е хубав. Както ми беше писала, има много и интересни играчки, персоналът е любезен... За цената също ме беше предупредила. Просто много се вкиснах на снимките Confused За програмата си е моя грешка, че не се осведомих. Явно нямат нищо конкретно, а действат според ситуацията. При нас не са пускали филмчета, нито е имало танци, въпреки, че доста от децата ме питаха преди РД-то дали ще има дискотека. В крайна сметка впечетленията ми не са само негативни, но не бих повторила.
Нашата торта пък са я предложили на мъжа ми, обаче той я отказал, защото бил натоварен с подаръци #Cussing out

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 11:53 от Лекси

# 13
  • Мнения: 239
Здравейте,
Празнувахме рождения ден на сина ми там. За забраната за снимане първоначално и аз се възмутих, още повече от цената на фотографа и броя снимки. По тази причина реших, че  е по-добре да дам 120 лв за куклен театър. Позволиха ми да направя няколко снимки при поднасянето на тортата и по време на театъра. Не съжалявам, че няма повече снимки. И тези, които имам са достатъчни. Истината е, че ако всички майки се бяхме втурнали да снимаме, щяхме да превърнем празника на детето във фото сесия, не в купон. За съм фотографите на такива мероприятия, но не и на цената, на която ми бе предложен. В крайна сметка най-важното е, че Виктор и гостите му се забавляваха страхотно! Истината е, че излезе не много нормално като цена за рожден ден на дете, но все пак този ден е веднъж в годината Simple Smile)) Общото ми впечатление е, че клубчето си го бива, персонала също, управителката любезна и кетъринга не беше лош. Ако повечето клубчета бяха от това ниво щеше да е хубаво!

# 14
  • Мнения: 404
И ние празнувахме там РД на дъщеря ми и единственото нещо, от което останах недоволна, е именно забраната да се снима и натрапването на техен фотограф. Naughty Ние не се съгласихме да ползваме услугите му и добре, че така направихме, че като чета за качеството на снимките и аз бих се ядосвала много. На самия празник мъжът ми си поговори сериозно със собственичката за снимането и тя накрая се съгласи да ни разреши да снимаме с уговорката, че ни прави услуга и повече нямало да прави компромиси ако друг прави РД там.  Confused
Иначе празникът мина много добре, децата се наиграха и повеселиха. Организацията и обслужването бяха на ниво.  Peace Анимация нямаше, но и където другаде сме ходили на РД също не е имало /в Мики Маус не сме били, но в Двете феи, Патета, Бъни.../. Шапки и свирки си занесохме ние и ги дадохме на децата при поднасянето на тортата.
Цената според мен е нормална - за сравнение в Двете феи цената е 11лв. на дете за 2ч. игра + пица + сок + подарък.

Общото ми впечатление е, че клубчето си го бива, персонала също, управителката любезна и кетъринга не беше лош. Ако повечето клубчета бяха от това ниво щеше да е хубаво!
   newsm10

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 10:54 от Мимоза

Общи условия

Активация на акаунт