ТЕМПЕРАТУРА???

  • 810
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 541
МАМИ,НЕЗНАМ ДАЛИ ТО4НО ТУК Е МЯСТОТО ДА ПИ6А ,НО ТАЙ КАТО ВИЖДАМ, 4Е ОТКРИАМ ОТГОВОРИ НА ВСИ4КИ ВЪПРОСИ РЕ6ИХ ДА ПИТАМ И СЕ НАДЯВЯМ НА ОТГОВОР!
КАСАЕ СЕ ЗА СЕСТРА МИ...
ТЯ ОТ ДОСТА ВРЕМЕ -МОЖЕ БИ 2-3 ГОДИНИ ПОДДАРЖА ТЕМПЕРАТУРА
ПРАВИЛА СИ Е АБСОЛюТНО ВСИ4КИ ИЗСЛЕДВАНЯ И ВСИ4КО Е НА РЕД-СЛАВА БОГО!!!
ЛИ4НИЯ ЛЕКАР КАЗАЛ,4Е ТОВА Е НОРМАЛНО ПРИ НЯКОИ ЖЕНИ-Т.Е ТЕ СА СИ С ТАКАВА ТЕМПЕРАТЪРА =37,2;3;4.
ИМА ЛИ НЯКОИ СЪС СА6ТИА ПРОБЛЕМ?           п.с-което според ли4ния лекар е нормално при някои жени!
МОЛЯ ВИ ПИ6ЕТЕ!
  love001

# 1
  • Мнения: 1 672
ами ако се чувсвра добре не виждам причина за безпокойство

# 2
  • Мнения: 7 723
Според мен не е нормално....

# 3
  • Мнения: 304
Да не се е  ваксинира с противогрипна ваксина. Чувала съм, че при някои хора има такъв ефект

# 4
  • Мнения: 2 821
Такава температура обикновено се усеща и е много неприятно. При сестра ти така ли е?

# 5
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Не мисля,че е нормално...  33uu

# 6
  • Мнения: 193
И аз бях така след като боледувах от бронхопневмония 2-3 години поддържах такава температура и ми правиха доста изследвания и нищо докато една жена не ми каза да си направя изследване за хламидия пневмония и се оказа, че имам от нея съм поддържала температура ,но никой  лекар не се сети за нея да ме изследва #2gunfire

# 7
  • София
  • Мнения: 1 541
ТЯ СЕ 4УВСТВА ДОБРЕ...НО ТЕМПЕРАТУРАТА Е ФАКТ...ПРАВИЛА Е ВСЯКАКВИ ИЗСЛЕДВАНЯ-ВСИ4КО Е ОК...ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ТАЗИ ТЕМПЕРАТУРА ДА Е НОРМАЛНА ЗА НЕИНИЯ ОРГАНИЗЪМ?
БЛАГОДАРЯ!

# 8
  • София
  • Мнения: 408
Ако не се е преглеждала при стоматолог е хубаво да го направи.Много проблеми идват от зъбите.Хубаво е направо снимка да си направи

# 9
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравей !
И аз имах същия проблем преди 2-3 години.Подържах 37,2 и се чувствах много неприятно,постоянно ме обливаха топли вълни.Правих си какви ли не изследвания и при мен всичко беше ок.Направо се бях побъркала,температурата изчезна изведнъж и така и не разбрах от какво съм я имала.Но при мен периода беше от 3-4 месеца. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт