Конче - люлка?

  • 6 114
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 159
Здравейте Hug
Може ли да ми кажете от къде мога да купя конче-люлка може и слонче, искам обаче да са с някакви реални цветове (кончето бяло например), а не розови и лилави Mr. Green
Благодаря много Hug

# 1
  • Мнения: 4 428
Има ги във всеки по-голям магазин за играчки.
Но не бързай с купуването. На нас ни подариха едно за първия РД и чак сега му обърна внимание и наистина му се кефи. Общо взето до към 1г6м няма смисъл да се купуват кой знае какви играчки. Въпреки, че и аз много трудно се сдържам понякога  Grinning

# 2
  • Мнения: 2 159
ааа така ли  newsm78 ами тогава ще вземем да го поотложим поне за НГ Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 356
На София Прес,магазинът на Мис 69 и Феликс тоис.Нашето е от там-бяло конче.

# 4
  • Мнения: 5 228
В Хиполенд има няколко вида, много приятни. Дървена конструкция с текстилно, меко животно (зебри май имаше). Много по-хубави от пластмасовите.

# 5
  • Мнения: 29
На нас ни подариха бяло конче-люлка за 1-вия рожден ден , но до момента няма никакъв интерес. По скоро е за по-големи деца, който могат без чужда помощ да стоят и да се люлеят.

# 6
  • Мнения: 2 936
на Алекс също и подариха эа първият рожден ден,но може би година по-късно эапочна да играе с него! кончето е дървено с бяла мека като плюшена облицовка...като се стиснат ушите иэдава эвуци  Grinning още играе с него!

# 7
  • Мнения: 183
В Хиполенд има и кончета и слончета!Говоря за този с-у Метро Peace

# 8
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 642
В Хит има дървени кончета.

# 9
В един магазин за дървени играчки Кроки имаше такива.

# 10
  • Мнения: 1 883
на Алекс също и подариха эа първият рожден ден,но може би година по-късно эапочна да играе с него! кончето е дървено с бяла мека като плюшена облицовка...като се стиснат ушите иэдава эвуци  Grinning още играе с него!
Същото пони имаме и ние. И двете го яздят редовно. Има ги в "Марсил " и в Илиенци съм ги виждала - около 90лв са.

# 11
  • Мнения: 1 640
В Хиполенд/Варна/има няколко вида животни-люлки по около 78 лв..Комбинация са от плюш и дървени дъги/основи/,но са много нисички.Струва ми се ,че са за 1-2-годишни,а моята е на 3+години.Затова търся дървено люлеещо се конче.Във Варна няма магазин Хит,та се чудя къде да търся.Вече обиколих по-големите дет.м-ни.

# 12
  • Мнения: 2 631
Ще следя темата, защото и аз във Варна не попадам на нищо добро  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт