Актуално зимно яке или шуба - до коляното, вталено - къде

  • 1 302
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 150
Търся за дъщеря си - 13 год - актуално за сезона зимно яке или шуба, до коляното, вталено, да не е от шушляк , а от плат - цветове - тютюнево, милитари зелено или кафявол Виждали ли сте някъде из софия - къде.

# 1
  • Мнения: 9 063
Вчера в Метро видях страхотна шуба, в сив цвят, направо ми взе акъла. Видях че имаше различни размери, но не знам дъщеричката ти колко е висока и дали ще са за нея...също така бяха скъпички, 90 лв. мисля че бяха, но са качествени и марката е доказана.
Ако имаш време и желание и си добре настроена към пазаруване от там, скокни до Метро - определно имаше голям избор на зимни неща.

# 2
  • Мнения: 150
ЕЕЕЕЕ - купих го така търсеното яке - след седмица обикаляне, тръшкане от страна на дъщеря ми и нерви от моя страна. Обиколихме всички маркови и почти маркови магазини - нищо и нищо. най-накрая от ТЕДМАР купихме едно, точно по изискванията на моята красавица. От магазина им на бул Витоша. Отдъхвам за няколко дни, че започва обикалянето за бутуши.

# 3
  • Мнения: 150
Да уточня - якето е оригинално от колекция на френска дизайнерка - RENE DERHY. Впечатлена съм наистина. Мисля че по-често ще почна да се заглеждам по марката - между другото за първи път я чух. Но ей сега влезнах в сайта, за да се убедя, че не съм излъгана от продавачките. www.renederhy.fr Якета е многофункционално - отделна подплата, без нея е като шлифер, има качулка, която се сваля , пухчетата към качулката също се свалят и слагат.

# 4
  • Мнения: 150
ЕЕЕЕЕ - купих го така търсеното яке - след седмица обикаляне, тръшкане от страна на дъщеря ми и нерви от моя страна. Обиколихме всички маркови и почти маркови магазини - нищо и нищо. най-накрая от ТЕДМАР купихме едно, точно по изискванията на моята красавица. От магазина им на бул Витоша. Отдъхвам за няколко дни, че започва обикалянето за бутуши.

хаха - написала съм бутуши, вместо ботуши  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт