Кичури в гамата на кестенявото?

  • 645
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 540
Момичета, никога не съм си правила кичури - никакви. И съответно не знам какви са, що са вариантите. Аз съм кестенява, но и се боядисвам в кестеняво. Искам да си направя кичури в кестенявата гама, а не руси... Сигурно е възможно, ама как се прави, колко ли струва? Ще се радвам да ми поразясните мъничко  Wink

# 1
  • Мнения: 992
Ти не искаш руси кичури, но аз смятам, че те ще стоят по-добре на кестенява коса.
Ако ти ги направят в средния пласт и след това се матират, цветовете ще се приливат и няма да стоят много руси.  Аз съм така и стои интересно.
Може да си направиш и кафеви, с няколко тона по-светли от твоя цвят, но те по-бързо се измиват.

# 2
  • Мнения: 1 540
Виждала съм руси кичури да стоят и добре, но и много зле. Не знам какви са различните начини за правене на руси кичури, но някои ми изглеждат като русо-сиви и продърпани. Не стои на всяка коса. Затова руси не смея да си направя.

Идеята ти за кичури в средния пласт звучи добре, може би нещо такова искам, точно да се преливат, а не да стоят отгоре и да се открояват. Благодаря ти, успя да ме насочиш малко  Peace

# 3
  • Мнения: 1 906
Аз съм с кестенява коса и преди време си правих руси кичури. Матираха ги, но стоеше много неестествено и грозно. Поне на моята коса никак не м и хареса  Naughty .

# 4
  • Мнения: 1 540
Аз съм с кестенява коса и преди време си правих руси кичури. Матираха ги, но стоеше много неестествено и грозно. Поне на моята коса никак не м и хареса  Naughty .

Ще се замисля. Аз като че ли искам просто по-светло кестеняви кичури... Щом матираните не стоят добре.

Общи условия

Активация на акаунт