окосмяване

  • 4 411
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
помогнете ми моля ви имам косми по лицето-по бузите,по брадата много е грозно всички казват че ако ги скубя ще стане по зле.има ли процедури или нещо с което да ги махна завинаги.моля ви дайте ми съвет. Cry Cry Cry

# 1
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
консултирай се с ендокринолог.

преди да премахнеш космите, намери причината защо се появяват по лицето ти Peace

# 2
  • Мнения: 4 435
консултирай се с ендокринолог.

преди да премахнеш космите, намери причината защо се появяват по лицето ти Peace


 Peace

# 3
  • Мнения: 100
Консултирай се с ендокринолог.Може да се касае за хормонално нарушение.

# 4
  • Мнения: 234
До колкото аз съм информирана,няма такъв метод,който да премахва окосмяването за цял живот.Това,разбира се не ти пречи да опиташ да ги премахнеш с нещо за по-дълъг период от време.Но знай,че при лазерни и други такива методи винаги съществува риск от някакво заболяване на кожата.

# 5
  • Мнения: 6 958
За да ги имаш това е признак на хормонални нарушения (направи си пълни изследвания), а за премахването им най-подходяща е фотоепилацията (дава ефект от 2-5 години и се поддържа само с 1 процеура след това) и ако не си ги махала до сега ще се махнат за по кратко време и за по малко пари... И не се притеснявай в днешно време много момичета имат този проблем, но си го лекуват тайно и е разбираемо защо няма как да се тръби за такова нещо. Успех   bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 225
Не се притеснявай- космите не растат и не се увеличават при махане.Но тъй като става въпрос за лице наистина най-подходящо е  фото или лазерна епилация. Peace
Окосмяването по лицето се дължи на по- високото ниво на мъжки полови хормони.Причините за това са различни и най-добре ще те посъветва ендокринолог.Много жени пият противозачатъчни( специално Диане 35), защото те имат антиандрогенен ефект и наистина намаляват окосмяването.Успех!

# 7
  • Мнения: 1 540
След консултация с лекар бих направила лазерна епилация.

# 8
  • Мнения: 898
.Много жени пият противозачатъчни( специално Диане 35), защото те имат антиандрогенен ефект и наистина намаляват окосмяването.Успех!
Да, Диането намалява окосмяването, но само до като се пие. 
Важно е какво става след спиране на Диането - хормоните възвръщат старите си стойности и окосмяването избухва отново.

# 9
  • Мнения: 6 958
.Много жени пият противозачатъчни( специално Диане 35), защото те имат антиандрогенен ефект и наистина намаляват окосмяването.Успех!
Да, Диането намалява окосмяването, но само до като се пие. 
Важно е какво става след спиране на Диането - хормоните възвръщат старите си стойности и окосмяването избухва отново.

Да това е абсолютно вярно и ако искаш да качиш 10-20 кила давай смело пий ги...  #2gunfire

Пак казвам има РЕШЕНИЕ на проблема и той е фотоепилация   Peace

# 10
  • Мнения: 330
Фото и лазерната епилация са най-подходящи за случая. В по-добрите студиа така или иначе ще те пратят първо на изследвания да се види дали нямаш някакви хормонални нарушения. А тъй като зоната на лицето не е толкова голяма, няма да е чак безбожно скъпо (пък за такова нещо си заслужава).
Успех и не се притеснявай. Това е разрешим проблем  Peace   bouquet

# 11
  • Мнения: 6 958
Фото и лазерната епилация са най-подходящи за случая. В по-добрите студиа така или иначе ще те пратят първо на изследвания да се види дали нямаш някакви хормонални нарушения. А тъй като зоната на лицето не е толкова голяма, няма да е чак безбожно скъпо (пък за такова нещо си заслужава).
Успех и не се притеснявай. Това е разрешим проблем  Peace   bouquet

Безбожно не безбожно и +/- 1000 лева може да те хване всичко (ако окосмяването е силно и упорито се прави около 10-15 процедури отнемащи 1 година), но си заслужава определено  Peace

# 12
  • Мнения: 1 897
Извинете за глупавия въпрос,но ефекта от кое е по-дълготраен -от лазерната или от фотоепилацията?

# 13
  • Мнения: 6 958
Извинете за глупавия въпрос,но ефекта от кое е по-дълготраен -от лазерната или от фотоепилацията?

Тук мненията са много противоречиви, разгледай с търсачката има много такива теми и виж отзивите на момичетата... Лично аз мога да кажа, че фотоепилацията е чудесна и според мен е по трайна от лазерната и доста по ефективно се премахват космите, но друг ще каже друго със сигурност  Peace

# 14
  • Мнения: 1 897
Благодаря,Мирандиbouquet

Общи условия

Активация на акаунт