спешно за дуфастон

  • 2 172
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
момичета може ли да пия дуфастон, а кървенето да не спира това спонтанен аборт ли е. В пета седмица съм. Моят лекар ще се върне от чужбина в понеделник. Нямам болки ,не е бистра кръв, но си мисля че от дуфастона трябваше да спре

# 1
  • Мнения: 712
Отиди на лекар, ако трябва в спешно отделение в АГ болница - уикенда е дълъг, всичко може да стане... Това МОЖЕ, но не е задължително да е, заплашваш спонтанен аборт. Лежи и не се натоварвай до прегледа. Не съм много веща по въпроса, но мисля, че не можеш да си позволиш да чакаш до понеделник.

# 2
  • Мнения: 862
Независимо че твоят доктор го няма, отиди при друг. Не чакай до понеделник.
Рокси ти е казала вече - лежи, почивай и не върши никаква работа до прегледа.

# 3
  • Мнения: 9 063
Колко обилно е кървенето и кървене ли е наистина или просто ръждиво зацапване?
От колко време го пиеш?

# 4
  • Мнения: 989
Задължително отиди на лекар. Веднага!

# 5
  • Мнения: 62
Ако карвиш леко може и да е цветна бременност.Но ти все пак отиди на лекар веднага не губи време

# 6
  • Мнения: 1 335
Веднага бягай в най-близката АГ

# 7
  • Мнения: 38
ръждиво е. И ако е заплашващ спонтанен аборт какво могат да направят в толкова ранна бременност. Днес ще отида на лекар

# 8
  • Мнения: 38
пия го от една седмица и повече, но от три дни по високи дози

# 9
  • София
  • Мнения: 239
миличка не си позволяваи да пиеш никакви други лекарства  които сама си нзначаваш те няма да полмогнат нито на теб нито на бебо....наи добре е съвет от аг и то незабавно от кой град си>?

# 10
  • Мнения: 38
предписа ми го лакар и пак лекар назначи по-висока доза

# 11
  • София
  • Мнения: 239
съгласна съм просто не взимай нищо друго с него..... а и каза ли ти до кога да го пиеш от кой град си newsm78 newsm78 newsm78

# 12
  • Мнения: 38
от София

# 13
  • Мнения: 1 765
И аз съм със зацапване, пия доста ниска доза дуфастон и освен него 3 х 2 но-шпа, но това е защото имам болки....ходих на лекар, няма нищо обезпокоително, за сега....

Казаха ми да се наблюдавам, и ако има неощо необичайно веднага да сигнализирам...споменаха ми вариант за инжекция Прегнил или въдворяване в болницата и пълно лежане, Слава Богу, не се наложи нито едното, нито другото...

Ако не си отишла още на лекар, не е зле да идеш, поне да си спокойна за себе си, и почивай максимално, малко мързел не е навредил на никой...

Успех! Peace Praynig

П.П...Секса забраниха ли ти го? Ако не са...опитай да го ограничиш, дори да го спрете за известно време...

# 14
  • Мнения: 38
комикс от колко време си със зацапване и колко дуфастон пиеш? Аз бях при моя лекар той каза че ще спре но нищо не каза за инжекции. Имаш ли болки аз не от време на време леко усещане по скоро, не болка

Общи условия

Активация на акаунт