Басейн за бебета в софия?? - къде??

  • 3 384
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте!

Искам да питам къде в София може да се намери (подходящ) басейн за бебета, които са на възраст м/у 6 и 9 месеца...? Или пък има ли някъде център за плуване на бебета, който да е отворен по това време на годината?

Имам гости от чужбина, които ме питат за подобен басейн, но аз си нямам ни най малк представа къде в София може да има такъв  newsm78

Благодаря предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 858
 Rolling Eyes незнам ,но ще следя темата

# 2
След малко тършуване из форума - намерих подобна тема, която се казва "Uraaa!!Плуване за бебета...", мисля в сектор "Майчинство"  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 858
След малко тършуване из форума - намерих подобна тема, която се казва "Uraaa!!Плуване за бебета...", мисля в сектор "Майчинство"  Rolling Eyes
това е басей в Банкя в който с инструктор ходят да плуват дечицата с майките си и е далеч от това което предполагам хората си представят като басеин за бебета.Живяла съм в Холандия имам идея какво е това,но не съм го открила в София.
За тук
http://mbal-sofia.com/index.php?id=50 ми споменаха че има,но не съм проверявала лично.

# 4
В София няма  Cry
От къде са гостите?

# 5
  • Мнения: 801
Попитайте в по елитните хотелите, ние редовно ползвахме басейна на Гранда във Варна. Водата е малко по- студена, но ако детето е свикнало и преди това да ходи на басейн няма да е проблем. Ние ходим от 3 месец на басейн, във Варна ползвахме този на Грандхотел Варна. Децата не се разболяват от студеното, а от вируси.

# 6
При София-Ленд/бившия/ има един паркинг със вдигнати коли.Зад него има много хубав хотел/но не се сещам името/ във който провеждат курсове за бременни/ така беше миналата год/  във вода, а  имаха намерение да правят и за бебета със майките.
Ако имаш свободно време провери, жалко, че не си спомням името за да се обадиш по тел.
Успех

# 7
  • Мнения: 252
днес в "Часът на мама" даваха плуване за бебета, но изтървах началото и не видях къде. някой видя ли?

Общи условия

Активация на акаунт