Ползвате ли съдомиялната за шишета и биберони?

  • 1 090
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 099
Защо?
Аз - да, но доплаквам след миялната, за всеки случай...

# 1
  • София
  • Мнения: 17 591
Случвало ми се е. Като нямаше топла вода само така ги миех - нямах избор. Обаче не се измиват хубаво, да ти кажа... Ако така постъпваш, определено поне ги изплаквай.

# 2
  • Мнения: 554
Ти си решаваш, но според мен не е никак подходящо, то не е ли да си го изтъркаш с гъба и сапунче определени само за шишетата, дето се вика "око да види ръка да пипне"  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 672
не използвам , не съм почитателка на съдомиалните

# 4
  • София
  • Мнения: 718
Моята не я използвам, но съм виждала съдомиялни с програма за стерилизиране на шишета.

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Никога не бих използвала!

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Не,защото нямам Mr. Green

# 7
  • Русе
  • Мнения: 2 354
не,
много ряко и за чинии я пускам, а какво остава за нейните шишета...
Никак не съм й фенка

# 8
  • Мнения: 1 371
Слагам определени шишета (вече само на Авент магическите, другите не ползва), всичките му лъжички и чинийки. А преди, когато беше още с биберони, слагах само шишенцата, без бибероните, струваше ми се, че каучука ще се разпадне вътре за толкова време. На самите опаковки на шишетата има надписи, дали са подходящи за миялна или не.

# 9
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
аз от време на време ги мия в съдомиалната. По лесно и бързо ми е с четката на чешмата.

# 10
  • Мнения: 1 233
Ами да, вече мия в нея.

# 11
  • Мнения: 5 401
Нямам съдомиялна, но ако имах може би в някакви моменти щях да я ползвам и за бебешките съдове. Химията във верото ми се струва еднаква като химията в препарата за съдомиялна. Може и да греша, разбира се.   bouquet

# 12
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Нямам съдомиялна,но и да имах не бих и се доверила.

# 13
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Нямам, но не бих, защото ми се струва, че таблетите за съдомиялна са много по-агресивни от верото. Особено пък за бебе до годинка - никога  Naughty

# 14
  • София
  • Мнения: 928
Не, защото нямам, но дори и да имах не бих я използвала за тази цел  Peace

Общи условия

Активация на акаунт