Хлътнало зърно.

  • 1 634
  • 3
  •   1
Отговори
  • Поморие
  • Мнения: 51
Здравейте , доктор Слънчева!Дъщеря ми е на почти 1година ,преди около 2месеца забелязох,че зърното на едната гърдичка е постоянно хлътнало на вътре/преди това беше на моменти/.Консултирах се с педиатъра ни-думите му бяха -"нищо притеснително ще изчакаме около 1месец и ако се наложи,ще направим консултация с детски ендокринолог".Мина  месец зърното почти излиза на моменти,но не е като на другата гърдичка изпъкнало.Ходихме отново на JP-то,каза че е говорил с негов колега ендокринолог,който е дал съвет да изчакаме до 5-6 тата година.Моя близка лекарка също я погледна каза ,че няма нищо притеснително,но никой не ми даде конкретен отговор на какво се дължи това -хормонален,козметичен или друг проблем е?Вие какво бихте ме посъветвали?Няма секрети,подувания,зачервявания и др.  33uu Дано нямам основания за притеснения!Благодаря ви предварително за времето което ни отделяте smile3501

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Най-вероятно се касае за козметичен проблем, а не ендокринологичен. Там симтомите са от съвсем друго естество! Simple Smile

# 2
  • Поморие
  • Мнения: 51
Благодаря за бързия отговор,тази вечер след баня забелязох ,че пространството около хлътналото зърно е малко по надутичко от другата гърдичка/едва забележимо-само в легнало положение на беба,а тя рядко се задържа в такова   Stuck Out Tongue Winking Eye ! Дано и това не е проблем/имам чувството,че понякога се халосвам за глупости,но май е обичайно за повечето мамчета/.Още веднъж благодаря за търпението и отделеното време  thumbsup

# 3
  • Мнения: 5 760
Не се вглеждайте талкова много! Laughing Човек по принцип е асиметричен. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт