официално облекло за бременни

  • 1 391
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Здравейте,бременна съм в трети месец.След месец и половина съм канена за кума на сватба.И пред мен възникна проблема какво да облека за тази сватба като не знам нито един магазин за официално облекло за бременни.Моля дайте ми идеи.

# 1
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
виждала съм по официални туники в магазина за бременни в малкия ЦУМ на втория етаж. Тук при нас в Младост 1А има един магазин за бременни - срещу големия магазин за обувки на Стил 99. Там също съм мяркала на витрината по официални рокли. Като гледам няма да си много напреднала до сватбата, та можеш да си купиш рокля с висока талия или туника от обикновен магазин. Преди месец гледах в Елизабет много хубави черни роклички с висока талия. Даже пробвах и съпруга ми се пошегува че е трябвало да си купя такава докато бях бременна. Намира се на Витошка в горния край, точно до Капаска.

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Е, тогава няма да си чак толкова бременна Simple SmileВ четвъртия месец корема не е голям, на някои почти не личи.Ако си слаба, спокойно можеш да си купиш страхотен костюм с 2 номера по-голям.Ако си по-пълна, пак има големи размери.Можеш и да си ушиеш дрехи, решения много.Ако беше в 7 или 8 месец, тогава щеше да имаш основания да се притесняваш!

# 3
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Е, тогава няма да си чак толкова бременна Simple SmileВ четвъртия месец корема не е голям, на някои почти не личи.Ако си слаба, спокойно можеш да си купиш страхотен костюм с 2 номера по-голям.Ако си по-пълна, пак има големи размери.Можеш и да си ушиеш дрехи, решения много.Ако беше в 7 или 8 месец, тогава щеше да имаш основания да се притесняваш!
Биляна ти е описала нещата. На мен даже започна да ми личи корема към края на 5-ти месец. В 7-ми месец ходих официално облечена на коледно парти, просто си купих рокля с 2 номера по-голяма.

# 4
  • Мнения: 67
не знам как си мислите че няма да ми личи, като сега съм в 3-ти месец и ми личи.това ми е 2-ра бременност . Когато бях бременна с първото и на мен не ми личеше до 5 ти месец , но сега не е така.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 585
И на мен в четвъртия месец въобще не ми личеше и още си влизах във всички дрехи.Според мен спокойно можеш да си вземеш  официален тоалет за небременни в по-голям размер, ако се налага.  Wink

# 6
  • Мнения: 353
Аз лично бих облякла панталон в комбинация с туника с висока талия,но определено вариантите са безброй,можеш също и да си ушиеш нещо специално за твоята фигура в момента.Успех.

# 7
  • Мнения: 4 555
Ще ти личи, но няма проблем да си вземеш нещо, което просто е по-голям номер.
Аз в деветия месец носих две рокли, които не бяха за бременни, а само по-големи номера.
Хубаво е да имаш някоя такава дреха, идеални са за периода след раждането, когато хем бременните дрехи са ти големи, хем предишните са още малки.
Иначе конкретно за бременни аз не съм виждала официални дрехи. Всички бременни магазини, които посетих през последните 9 месеца, ме възмутиха с невероятно тъпите си модели и надути до безобразие цени.
Друг вариант е да си ушиеш нещо по поръчка.

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Е виждала съм и костюми в магазините за бременни, не много официални де, в смисъл че може и за сватба, а може е после да се го носиш. Пообиколи и разпитай.

# 9
  • Мнения: 865
провери в Бенетон или в Премаман-може да си направиш някаква комбинация или от обикновен магазин-по-голям размер.аз лично не съм по шивашките услуги и напълно разбирам проблемът ти-и без това всички дрехи за бременни са като за лелки,а пък ако ти трябва нещо специално......... ooooh!.успех  bouquet

# 10
  • Мнения: 4 406
аз официалните си панталони пригодих за коремчето си с две клиновидни платки отстрани- разпарящ страничния шев около 10 см и пришиваш триъгълничето. с една официална блуза ( може и висока талия- бременна си все пак  Grinning ) ще бъдеш достатъчно официална и без особен разход за тоалет.

# 11
  • Мнения: 133
На края на Пиротска след като пресечеш линията на трамвайте, които отиват към бул. Хр. Ботев, под колоните има магазин за бремненни и едри хора. Там съм виждала много готини официални панталони за бременни, а имаше и много готини блузки, с които можеш да съчетаеш. Освен това цените са приемливи - панталоните са около 50лв., а блузките много варират...

# 12
  • Мнения: 9 973
Е, тогава няма да си чак толкова бременна Simple SmileВ четвъртия месец корема не е голям, на някои почти не личи.Ако си слаба, спокойно можеш да си купиш страхотен костюм с 2 номера по-голям.Ако си по-пълна, пак има големи размери.Можеш и да си ушиеш дрехи, решения много.Ако беше в 7 или 8 месец, тогава щеше да имаш основания да се притесняваш!
Peace
и весело изкарване

Общи условия

Активация на акаунт