Един бъдещ татко да се изфука...

  • 3 696
  • 31
  •   1
Отговори
Дано админите не ме емнат за темата, ама съм адски хепи и няма как да не се изфукам...

Представям на вашето внимание моят подобрен и усъвършенстван вариант...все още в процес на изграждане, като фазата е 8-ма седмица....мама е добре, а тати не знае още къде се намира.........пожелавам на всички да изпитат това, което аз вчера, съзирайки малкото човече с тупкащо сърчице / един път вече видях бебето на същият екран, ама този път видях и сърдечна дейност, което някак си ме кара да гледам на него като на истинско малко миниатурно човече... Laughing.../



Поздрави и успех на всички... Peace

Последна редакция: нд, 07 окт 2007, 10:04 от Явор Митев

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Честито!
Лека бременност на жена ти и да се грижиш за тях!

# 2
  • Мнения: 750
Много се радвам на мъже като теб. Всичко хубаво ви желая! Щастие и здраве!

# 3
  • София
  • Мнения: 9 857
Честито!Да си винаги така ентусиазиран баща и съпруг! Hug

# 4
  • Мнения: 321
ЧЕСТИТО , лека бременност на жена ти   bouquet, а на теб да ги гледаш като писани яйца, и все така щастлив   Laughing

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Няма да те "емнем за тематата"... Wink
Само една лека забележка... Максимално разрешеният размер снимки, които се публикуват в мнение е 470 х 600 пиксела... Твоята беше доста по-голяма - 1024 х 768 пиксела... Затова и съм заменил изображението на малкото човече... С линк към самата снимка... Можеш да я намалиш и да постнеш отново...
Поздрави и честито...!
newsm10

# 6
  • Popovo
  • Мнения: 571
Честито! Лека и безпроблемна бременност на жена ти.

# 7
  • Мнения: 1 731
Честито и от мен !Радвам се на татковци като теб !Бъдете живи и здрави всички и да си ги пазиш много !  bouquet  bouquet  bouquet Hug

# 8
  • Мнения: 100
Честито!Лека бременност на съпругата ти.Желая ви много здраве и щастие. newsm10

# 9
  • Мнения: 234
Честито.Да сте всички здрави и много щастливи.Лека и безпроблемна бременност на жена ти,а ти да си все така ентусиазиран относно детенцето.Грижи се за тях и ги обичай.Само хубави неща да ви се случват. Hug

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Честито и от мен Simple Smile Лека бременност на жена ти. Много е красиво когато един мъж се радва така явно Grinning  Успех!

# 11
  • Мнения: 2 829
ейййййййй,ЧЕСТИТО-!!!!

това е страхотна новина!!!Лека бременност желая и само радостни моменти!!!

# 12
  • Мнения: 753
ейййййййй,ЧЕСТИТО-!!!!

това е страхотна новина!!!Лека бременност желая и само радостни моменти!!!
Peace Peace

# 13
  • Мнения: 116
Честито. Честитооооооо.
А за сведения на на майките наоколо - е и много готин пич  Peace

# 14
  • Мнения: 27
Честито от сърце! Нашият татко летеше  в облаците от щастие на 1-ия видеозон! Лека бременност!

Общи условия

Активация на акаунт