Проблем при еякулация.Споделете моля.

  • 3 105
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте на всички. От известно време с приятелката ми се опитваме да си направим бебе , но аз имам проблем, който много пречи на осъществяването на идеята. Той е следния:
Не мога да свършвам по нормален начин (чрез проникване). Досега никога не съм успявал докато съм бил с жена. Дори не мога да достигна до момента в който да достигна оргазъм. Усщам само лек гъдел и когато се опитах веднъж да се изпразня излезе урина Cry Иначе нямам никакъв проблем със свършването при френска любов или "на ръка", но забелязвам че дори и при тези случаи главичката трябва да е обгърната с кожичката на пениса, в противен случай  (със заголена главичка) резултата е същия с урината. Някакси сексуалния ни живот се разреди доста на всичкото отгоре, но това е малък проблем в сравнение с този , че не мога да направя бебе.
Моля ви ако някой има наблюдения над такъв вид проблем или дори е потърпевш директно или индеректно да сподели опита си. Ще съм ви много благодарен за помощ.

# 1
  • Мнения: 7 718
По въпроса за забременяването : купувате си стерилно контейнерче за изследване на урина от аптека, спринцовка /без игла/, около средата на цикъла свършваш както можеш в контейнерчето и приятелката си слага съдържанието във влагалището с помощта на спринцовката.
Ако не стане до няколко месеца, отивате в клиника по стерилитет.
За другият проблем трябва да посетиш андролог.

# 2
Много благодаря за съвета. Ако някой е имал подобен проблем нека сподели.

# 3
  • Мнения: 939
само внимавайте със спринцовката - НЕ трябва да има въздух в нея! Че ще направите пакост!

# 4
  • Мнения: 7 718
Не, няма проблем да има въздух. Това не е венозна инжекция, Мишинката.
При самият полов акт се вкарва достатъчно въздух във влагалището и това не създава никакви проблеми.

# 5
  • Мнения: 939
Аз зная, че не трябва там да попада въздух, когато може да се избегне. Както и да е.

# 6
  • Мнения: 7 718
Няма такова нещо, Миши. Naughty С пениса се вкарва постоянно въздух при полов акт, това не никакъв проблем.

Ангел ти как разбра, че има излив на урина?

# 7
Веднъж при френска се оставих да видя какво ще излезе и беше урина:)

# 8
  • Мнения: 7 718
Единственият начин да си сигурен, че е урина е да тестваш със специални лентички от аптеката.
Не съм сигурна, че е било урина.
Купи си лентички и при следващо съмнение тествай.

# 9
  • Мнения: 2 423
Аз може ли да попитам при съприкосновение на сперматозоидите с въздуха не умират ли???  Sick

# 10
  • Мнения: 939
Аз може ли да попитам при съприкосновение на сперматозоидите с въздуха не умират ли???  Sick
ShockedЕ, как беее, по тая логика като иде мъжа ти да.... в стаичката - значи дава все измрял материал.... (нали се майтапиш?)

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 00:29 от Mi6inkata

# 11
  • Мнения: 2 423
Не се майтапих Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed верно не се бях сетила за стаичката Mr. Green ама нали съм  newsm57

# 12
  • Мнения: 939
Сериозно ме уби! Не ти се присмивам, щото като зная колко пъти съм задавала "странни"  въпроси.... ама сега ми стана много смешно. Извинявай! Laughing

# 13
  • Мнения: 2 423
Смей се на невежата  newsm57кокошка Mr. Green  love001

# 14
  • Мнения: 939
Простено ти е - още си млада и зелена Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт