Как излекувах дъщеря си!

  • 25 137
  • 180
  •   1
Отговори
Мили майки, и аз като вас преди години лягах и  ставах с мисълта  къде да намеря лек за здравословните проблеми на дъщеря си – родена в седмия месец, с ретролентална фиброплазия 2-ра степен, Централно Координационно Смущение (ЦКС) 4-та степен, т.е. следващата крачка е Детска Церебрална Парализа, алергия с прогресивно развитие, клонящо към астма и още проблеми. Сега имам абсолютно здрава шестокласничка, която през последните години тренира последователно художествена гимнастика, класически балет, модерен балет, просто дете, което не спира да танцува. От страха, че ще стане астматичка, че няма да може да ходи и да има правилно интелектуално развитие, отдавна няма и помен.
Естественият въпрос е – КАК???
Отдавна разбрах, че съвременната фармация – западна и българска – само ни прави на маймуни и ни използва за СПОНСОРИ за сметка на нашето и на нашите деца здраве. Дали КРАЛСКОТО СЕМЕЙСТВО на Великобритания или другите от управляващата световна върхушка се лекуват с бозите, т.нар. антибиотици и тям подобни? Дали си вкарват в организма от онези „страхотни” коктейли, наречени ВАКСИНИ, с които започваме да тъпчем децата си още от бебешката им възраст?
За да спася детето си, навремето започнах да обикалям книжарниците и пл. „Славейков”, за да се просвещавам що е това човешки организъм и тази ли е единствената перспектива за съществуването и развитието на човечеството. И разбрах – човекът има не само физическо тяло, а също етерно, астрално, душевно, кармично, ментално, духовно. Това именно спаси моето дете и ме научи какво да правя през време на втората си бременност, за да родя, а в последствие и да отгледам здраво дете. Аз отдавна влизам в кабинета на личната ни лекарка само за необходимите всяка учебна година за училище документи.
Хора, унищожим ли невидимите си с просто око тела, ние се унищожаваме завинаги, защото след тях си заминава и нашето физическо тяло, а то е основният материал, за да живее нашата душа на Земята. Ще кажете – абе к’ви са тия глупости!!!
Аз пиша за тези, които търсят да си извоюват правото да изживеят живота си спрямо Вселенските закони, защото ние сме създадени по тях, а не спрямо Земните, които целят да свият нашия интелект, за да се превърнем в една „овча маса”, която да знае само да блее. Аз пиша още за тези, на които не им е все едно какво влиза в телата на децата им като лекарства и храна. Хранително-вкусовата промишленост е другия октопод след фармацевтиката, който е превзел човека. Опитайте се да се абстрахирате от даден филм по телевизията и се съсредоточете в дейността, която извършвате вие или вашите деца, или ваши приятели, докато гледате филма – в повечето случаи се ядат пуканки (по американски) , чипс (по американски), сандвичи (по американски) и т.н. А не ви ли заприличва тази сцена на риба, загледана в една точка, която постоянно си отваря  устата; или пък овца, която е навела главата си и без да забелязва какво става около нея, пасе ли пасе…
Има статистики, които правителствата нямат интерес да публикуват, че в САЩ  поколението, което сега е на 60 години, е  масово с болестта на Алцхаймер. Това е поколението, което около 30-тата си година е започнало консумацията на храните, съдържащи АСПАРТАМ, АЦЕСУЛФАМ-К, МОНОНАТРИЕВ  ГЛУТАМАТ и т.н., все подсладители, наречени „сладки убийци”. Логично е да си зададем въпроса, а кога тази и други страшни болести ще застигне днешното невръстно поколение. Със сигурност около 30-тата му година. Ако си мислите, че това е налудничава прогноза, много се лъжете. Това е реална прогноза. Колко от вас обръщат внимание на съдържанието на продукта, който купувате за  детето си? Защо човек започва да се интересува от здраве едва тогава, когато пострада? Козметичната и парфюмерийната промишлености  с техните METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, PEG и т.н., които са ракообразуващи, допълват „здравословната композиция”. Ясно е, че не може да избегнем света, в който живеем, но можем да избегнем КАНАЛИЗИРАНЕТО на нашата мисъл, вкарването й в коловози, които ни правят зависими от други. Дали ви харесва да бъдете „кукли на конци” и някой да се изживява като кукловод? Харесва ли ви други да определят ВИЕ и ДЕЦАТА ви дали да живеете в здраве, колко да живеете и дали изобщо да живеете????!!!!!
Използвайте силата на интернет или книгите, за да намерите  информация не за Вентолин-а или за апаратите за дишане, например, а за това как да преобразите основно начина си на мислене, защото той ще промени начинът ви на живот. Само така ще осигурите на децата си здраве, а на вас – спокойствие и време да реализирате себе си. Аз знам какво значи да зависиш от здравето на детето си и да не можеш да си намериш добра работа, защото знаеш, че то ще бъде постоянно болно и никой работодател няма да те изтърпи дълго да отсъстваш постоянно от работа. Тези, които управляват световната фармация, които разработват и контролират генномодифицираните храни, нямат полза от мислещи, знаещи и можещи бъдещи поколения човеци. Всеки от нас има човешко достойнство, което трябва да защитава. Парите, които се пръскат за мероприятия от рода на „Ден за защита на децата, болни от астма”, провеждани в Южния парк – София, са прах в очите, гавра с човека. Какво защитават, след като се увеличава броят на болните деца от различни заболявания?
Здравето на децата ви зависи от вас, а не от държавата. Вратички винаги има. Те се откриват на търсещите.
Дали ще умре от глад детето ви, ако не яде чипс, кроасан, зрънчо, ако не пие кола, особено кола лайт, боядисаните 2-литрови безалкохолни, които се пият в индустриални количества, особено по рождени дни, или вашият подарък за 1-ви юни – да заведете детето си в  McDonald’s? Мога да ви дам много примери, за които нямате време да се сетите. А ТРЯБВА, защото децата ви са ВАШИТЕ деца, не на управляващите!!
Всеки може да направи нещо, стига да помисли. Аз например занесох в едно училище и в една детска градина материал, който да се чете от родителите, които ги интересува бъдещето на децата им. Попаднах на хубава статия  по повод подсладителите, оцветителите и консервантите. Там пише в кои държави какво е забранено и е дадена малко информация за това какви заболявания предизвикват. На мен ми беше полезна. Може би ще е така и за вас.
http://www.dommassage.com/h_eating3.html

# 1
  • Мнения: 9 894
Писано е из форумите за тези неща, и то доста конкретно, така че по-добре кажи какво точно направи ти като промяна в живота ви.

# 2
  • Мнения: 14 654
Как я излекува в крайна сметка? Никъде не си написала, и не съобщаваш някаква потресаваща новост.

# 3
  • Мнения: 140
Е тъкмо ми стана интересно и какво-край на разказа.Май не само аз не видях никъде някаква конкретна информация. newsm78

# 4
  • Мнения: 535
Как я излекува в крайна сметка? Никъде не си написала, и не съобщаваш някаква потресаваща новост.

Да, как я излекува все пак?  newsm78

# 5
# 6
  • Мнения: 362
 нещо ми убягна в цялата ти история newsm78

# 7
  • Мнения: 4 496
Този пост ми напомня за нещо,пак вселенско беше,ама какво беше.... newsm78 Mr. Green
Въпроса е-как?А отговор няма... Whistling

# 8
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Една страница дъра-бъра, а как всъщност излекува дъщеря си не казваш. Хайде де, не ни дръж в напрежение - кажи ни!

# 9
  • София
  • Мнения: 5 718
То и въздуха, който дишаме съдържа какви ли не съединения, но няма как да спрем да дишаме.
До кога може да ограничаваш детето си да не яде тези неща? Никаква козметика ли не ползвате? За ваксините и антибиотиците - хубаво е, че са открити и измислени! Просто на човек трябва да му се обяснят евентуалните последствия от първите, а вторите не бива да се пият за щяло и нещяло.

# 10
  • Мнения: 4 451
Дано авторката се включи да разкаже как е излекувала дъщеря си, защото и аз имам болно дете. И така поставено заглавието ме подведе и ми вдъхна напразни надежди. Tired

# 11
  • Мнения: 941
Радвам се,че си излекувала дъщеря си Peace Но няма ли да споделиш с нас как го направи?Помогни и на други майки.

# 12
  • Мнения: 1 701
Това, което аз разбрах е - не яжте храни, съдържащи консерванти, не ходете на лекар и не пийте лекарства...  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 406
 newsm17      Дай ни отговора,който всички чакаме,а всъщност `Как я излекува?` newsm12

# 14
  • Мнения: 1 178
 Mr. Green И аз чакам, моля!

Общи условия

Активация на акаунт