Относно спиналната анестезия

  • 547
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте мами!Родих със секцио и вече мина месец и половина.Поставиха ми спинална анестезия,но чувствам затопляне в областа на гръбнака,главата и изтръпване на крайниците.Възможно ли е още да не е отшумял ефекта на упойката?А и се чувствам доста напрегната.Споделете вие как бяхте,че това вече ме притеснява сериозно!

# 1
  • Мнения: 4 053
ми, аз не съм усещала такова нещо, но и не ми звучи нормално,
защо не се консултираш със специалисти  Thinking

# 2
  • Мнения: 486
ми, аз не съм усещала такова нещо, но и не ми звучи нормално,
защо не се консултираш със специалисти  Thinking
И аз така , най-добре се консултирай с лекар

# 3
  • София
  • Мнения: 4 588
Най-добре е наистина да се консултираш с лекар.
Аз не съм имала такива усещания. Peace

# 4
  • Мнения: 26
И аз се присъединявам към предните мнения. Родих преди 4 месеца и не съм изпитвала никакъв дисконфорт след спиналната анестезия.

# 5
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Не съм имала подобни усещания. Наистина е най-добре да се консултираш с лекар. Успех и дано всичко е наред!

# 6
  • Мнения: 175
И аз не съм имала такива усещания. Само много ме болеше кръста и лекарите в болницата казваха, че е нормално и упойката също е допринесла за болката.

# 7
  • Мнения: 4 451
И аз нямах никакви проблеми, освен болка в областта на круста, която отшумя. Посъветвай се с лекар.

# 8
  • Мнения: 865
Здравейте мами!Родих със секцио и вече мина месец и половина.Поставиха ми спинална анестезия,но чувствам затопляне в областа на гръбнака,главата и изтръпване на крайниците.Възможно ли е още да не е отшумял ефекта на упойката?А и се чувствам доста напрегната.Споделете вие как бяхте,че това вече ме притеснява сериозно!
Не съм имала подобни оплаквания.

# 9
  • Мнения: X
Никакви оплаквания не съм имала от спиналната, консултирай се задължително със специалист.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 603
И аз не съм имала подобни оплаквания, тъй че, консултирай се с лекар.

Общи условия

Активация на акаунт