Тониращ крем за лице

  • 2 043
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 372
Много съм доволна от тониращия крем на Nuxe, който има и добри подхранващи съставки. КОлебаниео ми е доколко един добър тониращ крем е заместител на подхранващ крем. Специално този крем спестява полагането и на фон - дьо -тен, стои естествено, с лек блясък, но все пак не съм убедена че би бил така подхранващ както друг от марката.
Моля , споделете опита си с тониращи продукти, позлвате ли след тях фон-дьо-тен и т.н.?

# 1
  • Мнения: 738
Аз ползвам на Lumene, обаче го смесвам с фон дьо тена, а преди това си слагам и крем. А този на Nuxe матира ли или е като автобронзант?

# 2
  • Мнения: 372
Не матира, има леки светлоотразяващи частици, определено е по-добър от Лумене. А кой от двата нюанса на Лумене използвате, тъмният за мен е прекелено тъмен, става само за лято

# 3
  • Мнения: 738
Не матира, има леки светлоотразяващи частици, определено е по-добър от Лумене. А кой от двата нюанса на Лумене използвате, тъмният за мен е прекелено тъмен, става само за лято

Тъмния използвам, защото прекалявам със солариума Embarassed А лятото само кремче слагам и някаква бронзираща пудра на скулите примерно. Тоя Nuxe трябва да го видя Thinking

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Има един на Ювена,в два нюанса е и е много хубав.

# 5
  • Мнения: 10 651
А каква е цената на това кремче на Nuxe, че и аз се заинтригувах.... Simple Smile

# 6
  • Мнения: 372
Цената на Нукс е около 40 лв за 30 мл

# 7
Кремът на Nuxe е невероятен. Може да замества и дневния крем и фон-дьо-тена. Скъпа е тази козметика, но си струва. Кремът е с естествени съставки, няма химия.

Но е много важно да подбереш правилния нюанс, с по-тъмния рискуваш да изглеждащ неестествено през зимните месеци, ако не поддържаш тена.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 753
Аз съм доволна от тониращия крем Lumineuse на VichyPeace

# 9
  • Мнения: 7 947
Момичета - каква е разликата между тониращ и матиращ крем Embarassed? С матиращите - за мазна кожа, се чувствам като с маска, некомфортно, а тези тониращите как действат? newsm78

# 10
Тониращият дава лек загар , уеднаквява тена. Нещо между крем и фон-дьо-тен

# 11
  • Мнения: 7 947
Е за матиращия обяснението е същото... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт