яко подсечено дупе

  • 27 042
  • 57
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 663
хванало ни е рядкото и всеки памперс сме с него  Sick (незнам дали е нещо вирусно).педито ни препоръча лечебна милупа и чай от шипки + за мазане - универтан, цинкова маз и хлоркиналдол н. взех и кремчето на бюбхен, но нищо. newsm78 дупето му се е разранило доста, направо му се бели кожичката. страшно го боли и недава да го сменя. мами, моля помогнете с идеи-дори и бабини дивитини да са  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Миене с отвара от лайка,крем Павлодерм,кашичка от хума също помага!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Отвара от смрадлика също Peace

# 3
  • Мнения: 7 723
Най- простия крем БОЧКО със смрадлика върши чудеса...

# 4
  • Мнения: 1 632
Крем Здраве.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 423
И аз съм за БОЧКО  Peace

# 6
  • софия
  • Мнения: 495
Крем "Павлодерм" PeaceПросто е вълшебен LaughingЕвтин е,малката разфасовка е около 2.50лв.

# 7
  • Мнения: 729
ПИОКТАНИН-върши чудеса.Доста цапа,но при мен той е спасението.След второто намазване няма помен от разраненото дупе.Когато има мокрещи ранички , не можеш да мажеш с крем,затова Пиоктанина спасява положението.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Момичета, а цинкови кремчета вече не се ли ползват? Мисля , че имат добър ефект.

# 9
  • Мнения: 302
На два пъти ми се случи тази гадост с моите момиченца. Помогна ми българския крем Бочко, изплакването с отвара от смрадлика и стоенето по голо дупе, без памперс, без гащички, чисто голичко. За 1-2 дни трябва да видиш подобрение  newsm10, ако не-на лекар!

# 10
  • Мнения: 589
Подкрепям горното мнение - освен кремче, оставяй го повече голичко, да му "диша" дупето. Това ускорява заздравяването.

# 11
  • Мнения: 478
Моя хайван още е с разтройство и много яко се подсече. Миех го с тетра и мажех с крема на бюбхен, но не помогна много. Лекарката ми изписа лечебна хумана, и тридерм - 2 пъти на ден, ами честно да ти кажа след ден и половина и раните завяхнаха.

# 12
  • Мнения: 3 069
От всички мазила които сме измазали най-добрата комбинация се оказа на всяка смяна на памперса мазане с Дефламол а вечер преди лягане мазане с Адвантан!

Страшно много ни помогна.
А за разстройството пиехме прахче Ентерол и оризова вода вместо обикновена!

# 13
  • София
  • Мнения: 4 895
Препоръчвам цинковото кремче на Пенатен

# 14
  • Мнения: 317
Заведи детето на дерматолог- и ние бяхме като вас , и аз мазах с какво ли не , а се оказа , че са гъбички . Ако видиш , че не се подобрява  до един - два дена   идете на лекар.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт