Да ви почерпя....

  • 997
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 035
Скъпи мами, да споделя радостта си с вас и да ви почерпя за здравето на моите дъщери Ивана и Бояна. Днес те стават на две годинки.
Все едно вчера беше денят в който ми казаха че ще имам близнаци....Различните чувства ,които обзеха душата ми....И месеца ,който изкарах в болницата заради диагноза преекламсия.Термина мина а бебките не излизат....и насрочената дата за секцио-10 10 2005г. Но те не престанаха с изненадите.Водите ми изтекоха в късния петъчен следобед и раждането започна...Дори не дочакаха времето за операция Родиха се в 20 30 и 20 40 ч. малките ми момиченца.....После 40 дневния период изпълнен с много притеснения докато си ги вземем у нас.....едни от най- скъпите ми спомени!
Да растат здрави и умни и много щастливи!!!

Честит първи рожден ден и на Станислава и Юлиана!!!

# 1
  • Мнения: 243
Да са ти живи и здрави! Hug Да ти носят много любов, смях и щастливи мигове. Прегръдки от нас Hug happy bd baloni smile3510

# 2
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Да са ти живи и здрави сладките девойки!    bouquet   bouquet   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 744
Честит празник на всички рожденнички! Да са здрави и винаги усмихнати! Щастливо и безгрижно детство!

# 4
  • Мнения: 983
ЖИВИ И ЗДРАВИ

# 5
  • Мнения: 1 895
Честит празник на рожденничките и на семействата им! Много усмивки, здраве и късмет! За mama3 и esma  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 7 803
честит двоен празник   bouquet

# 7
  • Мнения: 649
Честит празник и от нас! Много прегръдки!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 174
Честит празник на всички рожденнички днес!Да са живи и здрави и само да радват всички около тях!

# 9
  • Мнения: 1 165
Честит рожден ден на сладките госпожици! Нека бъдат много, много щастливи!

Общи условия

Активация на акаунт