Акушер - гинеколог в Горна Оряховица

  • 4 470
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Здравейте, предстои ми най-хубавото нещо в живота на всеки човек и естествено съм притеснена/ малко/ защото ще раждам в друг град - Горна Оряховица. Та въпроса ми е до всички вас, майчета, които можете да изкажете мнение за родилното отделение, тъй като не намерих много информация. Споделете от опит - или от познати.
Предварително ви благодаря!

# 1
аз живея в Горна Оряховица,и имам момченце на 1 годинка,бременоста ми следеше др.Калчева,а когато настъпи моментът да раждам бях при др.Косев.Всички познати казваха,че той е най добрият лекар за израждане,дори някой му плащат за да ги изражда той.Аз също се чудих дали да не платим да присъства на раждането,но се отказахме.Но на самото раждане се оказа той на смяна и извадих късмет.

# 2
  • Мнения: 203
И аз съм очарована от д- р Косев, препоръчвам го!!! Дано пазя телефона му, ако потрябва.

# 3
  • Мнения: 927
И аз раждах при д-р Косев и съм много доволна от него. Ако ти потрябва номера му ще ти го дам.
Спокойна бременност, леко раждане и прекрасно бебче ти пожелавам!!

# 4
  • Мнения: 145
Благодаря много на всичко ви! Hug
Аз се колебая м/у него и д-р Сотиров.
Дайте ми телефон на д-р Косев, бих искала да се срещна с него и ако имате инфо къде му е кабинета.

# 5
Тeлефонът на др.Косев е0888844046,но го имам от около 2 години.А за др.Сотиров съм чувала,че бил много груб.

# 6
  • Мнения: 145
Поли, мерси, още утре ще му се обадя и ще пиша после.

Общи условия

Активация на акаунт