Анталия Кемер -раят на света

  • 7 449
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Здравейте момичета,
Аз се завърнах от рая.Бях обещала да пиша как  е в турция-е
страхотно е Това е незабравимо преживяване.Очарована съм от отношението на турците на тур операторите дори на обикновените шофъори в автобусите.Храната е прекрасна-божествено вкусна,слънцето е ярко плажовете са великолепни, а хората са най милите и възпитани които съм срещала до сега.
Горещо препоръчвам почивка в Анталия.Аз се върнах на 04.10 и трябва да ви кажа че вече с еровя из нета за нови оферти за ноември.Някой може ли да ми помогне или е вече късно?

# 1
  • София, България
  • Мнения: 5 596
В Он травел предлагат почивки през ноември! Wink
а ти защо не разкажеш за хотела с подробности? Ще е от полза!

# 2
  • Мнения: 11 747
Мда,кой е този хотел?

Вече е късно тази година,но догодина може да направим една Анталия! Grinning

# 3
  • Мнения: 246
Чак пък раят на света......Сигурно сме били заедно в самолета, и аз се върнах на 4 от там. В кой хотел беше? Аз от пет звездния, в който бяхме, имам доста забележки, ако не беше хубавото им време хич няма и да си помисля да ида втори път честно казано - там май категоризацията за нищо я нямат.

# 4
  • Мнения: 1 243
`Бяхме в 3 звезден хотел но учудващо и за мен всичко беше супер.Хотелът се казва "Victoriq club".Wish и от други познати чух че не са доволни от 5 звездните си хотели.Не винаги луксът и високата цена са предпоставка за весело изкарване.В нашия хотел барманът и управителят са турски българи и ни гледаха като писани яйца Laughingпускаха дори и българска музика.Останалият персонал също беше изключително любезен-организириха игри и развлечения дори в деня на заминаването ни ни помолиха да освободим по правило двете стаи до 12ч но ни дадоха една друга в която да си оставим багажа и да се преоблечем после.Възхитена съм от усмихнатите лица на турците и разбирането им да ценят и уважават всеки турист.Такава чистото никъде другаде не съм виждала

# 5
  • Мнения: 473
Аз бях в Мирада дел Мар и също страшно много ми хареса, обслужването е на ниво и си отговаря на петте звезди

# 6
  • Мнения: 246
Аз просто имам някои забележки - нищо сериозно, но просто очаквах повече или поне толкова, на колкото съм свикнала тук по нашето северно черноморие, където ходя. Две неща ме подразниха страшно много - първото е че в хотела, в който бяхме на ултра ол напитките бяха сокчета и кола, фанта, спрайт и т.н. от машина. Дотук добре, нямам нищо против, нормално е да не са натурални сокове от кутия или кола в бутилка. И тук е така, НО във всички наши хотели 5 звезди ( и не само ), в които съм била имаш избор. Стои хладилната витрина пред теб и ако искаш да пиеш натурално сокче или кола в кутия си го плащаш отделно и пиеш. С алкохола е същото. Другото което лично на мен ми направи неприятно впечетление беше нашествието на страшно много руснаци, които дори и у нас вече не са толкова много. На всичкото отгоре трябваше да слушам песните и запоите на пияните братушки цяла нощ, които все едно ми бяха в стаята, макар че бях на 5 етаж. Ми....все едно съм на Слънчев бряг. Къде го рая? За мен лично си е на Златните, където след 23 ч. на първа линия е тихо и спокойно, който иска да ходи на дискотелка, да ходи, който иска да спи - спи.  И последно - камериерката ни влезе точно 2 пъти за целия престои в стаята. Хотелът е Сънланд ресорт и спа. Мога да добавя още доста неща, но са по-дребни. Разбира се, тук изброявам само негативите, не защото нямаше неща, които да ми харесат като цяло, просто Анталия е твърде прехвалена според мен.

tsve_te - вие да не бяхте една компания от четири мацки със светли коси?   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 243
да същите сме-4 блондинки-въздушен коридор Laughing
а за руснаците си права-многооооооооооо саааааа

# 8
  • Мнения: 1 243
wish  вие в кой хотел бяхте?и се извинявам ако сме  били много шумни в самолета Embarassed

# 9
  • Мнения: 246
tsve_te Приятелката ми ви снима до самолета, спомняш ли си, хихихихих,  smile3525 а в самолета не бях до вас, ние с децата бяхме напред.  Rolling Eyes

Иначе нашия хотел беше Sunland resort & spa.

# 10
  • Мнения: 1 243
да сещам се-е какво съвпадение Laughing
Аз сега се ровя за нова почивка но вече е доста късно и май ще ходим пак чак юни.
Радвам се че се запознахме макар и задочно Grinning

# 11
  • Мнения: 11 747
Руснаците са навсякъде и по много!  Laughing
От България изчезнаха по други причини.Където и да отидете - няма отърване от руснаци и германци.По забележителностите - от японци.

Преди време в Нешънъл Джеографик,бяха публикували много интересна карта,на която бяха отбелязани нациите най-много пътуващи по света,както и местата най-посещавани в света.Нас ни няма по нито един показател... Sad

# 12
  • Мнения: 11 747
Сега го погледнах хотела Клуб Виктория в Кемер - той изглежда доста прилично за цената на която го предлагат....Щом има и добри отзиви...Ох,много ми се доходи вече!  Crazy

# 13
  • Мнения: 1 243
pina
идвай с нас догодина newsm08 newsm08 newsm08 newsm08

# 14
  • Мнения: 11 747
Цвете,виждам че си от Варна - самолета от тука ли го хванахте или ходи до София?
Коя агенция ви обслужи - конкретно за този хотел ме интересува?

Общи условия

Активация на акаунт