Филмчетата "Пилатес"

  • 992
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 328
Имаше преди време тема за "Пилатес" тук и бяха постнати линкове към сайтове, откъдето можеше да се дръпнат филмчетата с тази гимнастика. Е, дръпнах си аз вчера от българския сайт, към който линкът беше http://ftlbg.com/theadmin/videoz/Bodywork/, Pilates for Dummies, обаче на служебния комп мога само да го гледам, без да мога да правя упражненията /по разбираеми причини/, а не мога да го пренеса на домашния, щото файлът голям, не минава през нито една поща, а пък служебните ни компове нямат записвачки - да не би да си направим някоя и друга нелегитимна индустрия Imp
Та по този повод днес пуснах домашния комп и почнах да тегля файла, но като стигна на 27 %, админите на сайта се сетиха да спрат достъпа заради някакво разпореждане на НСБОП с вчерашна дата. Тъпо, ама много тъпо.
Всичките тези думички ги написах с молба към вас: ако някой знае друг сайт, от който да може да се дръпне филмчето безплатно /аз поне не открих такъв сайт/, нека даде линк към него. Ако пък някой от вас е успял да си запише филмчето, бих искала да се свържа с него, за да го помоля да му дам празно CD с молба да ми запише файла.
Предварително ви благодаря! Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 786
Аз го имам на ДВД, ако искаш ще ти го запиша Sign Exclamation
Имам и още няколко филмчета с Пилатес, които не са лоши.

# 2
  • Мнения: 1 734
Цитат на: Karimma

Този адрес не се отваря Sad . А ми привлече любопитството... Има ли някакъв друг, да видя за какво става въпрос?

# 3
  • София
  • Мнения: 3 328
Адресът, който писах в началото на темата, отново се отваря и може да се тегли от него  Sign Exclamation . Дано до края на деня бъде същото, че да мога да си дръпна файловете у дома.

# 4
  • Мнения: 1 220
Не се отваря и при мен, а така му се зарадвах! Sad

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Момичета, токущо видях че са пуснали сайта и може да се тегли  Laughing
Давайте докато не са размислили...

# 6
  • Мнения: 1 220
при мен не става.. Cry  Cry  Cry

# 7
  • Мнения: 1 399
Цитат на: nadq
при мен не става.. Cry  Cry  Cry
Не става, защото не си в България  Wink

# 8
  • Мнения: 1 220
другият вариАНТ е да си ги купя, ама са 80Е!

# 9
  • Мнения: 1 017
Цитат на: nadq
другият вариАНТ е да си ги купя, ама са 80Е!


Дръпни си ги с мулето, по-бавничко е ама все пак е нещо!

# 10
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Otnovo ne se otvarq

# 11
  • гр.София
  • Мнения: 269
Заповядайте Дами!!!
[/color]

BodyWork
[/size][/b][/url]

Общи условия

Активация на акаунт