Отговори
  • Мнения: 150
Моля ви, ако някой има директни впечатления за г-н Николай Николов от първа английска - нека ги сподели.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 074
Аз.
Смея да твърдя, че сме приятели.
Изключително ерудиран и впечатляващ човек. Ясна мисъл, винаги изцяло защитаващ интересите на българското образование. Негови ученици са включително и сегшният Главен прокурор, както и шефът на секция Китаистика в СУ.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 865
Един от най-добрите ми учители от гимназията!
Широко скроен, адекватен...

# 3
  • Мнения: 94
Беше ми класен.
Не бягахме от неговите часове.

# 4
  • Мнения: 2 013
Ако не се лъжа, май ми е предавал в далечната 1989 г. в английската. Силно впечатлени бяхме всички. Въпреки че учихме едва 1 година при него, научи ме да мисля така по литературните произведения, че успях да вляза в СУ с висока оценка по литература и без уроци. Не бях развила нито една тема предварително.

# 5
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Хм... - баща ми. Какво те интересува по-конкретно?

# 6
  • Мнения: 2 013
Хм... - баща ми. Какво те интересува по-конкретно?

Поздравления за баща ти  bouquet Страхотен преподавател.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 865
Класът ми от английската е включен в общ мейлинг лист и непрекъснато си пишем. Та неотдавна имаше поредица от спомени, свързани с Н. Николов - кой от кой по-мили и по-забавни.
PetiaK, предай на татко ти, че един Б-клас го помни.

# 8
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
И аз имах удоволствието да ми преподава една година в СМГ-то  Simple Smile, после се върна в Английската.  Ще му предам поздрави, мерси.

# 9
  • Мнения: 150
Хм... - баща ми. Какво те интересува по-конкретно?

Пуснах темата с определена цел . Аз те уведомих на лична - каква. Благодаря за отзивчивостта.
Сега като чета всичко тук , си мисля, че сигурно е чудесно и много приятно да прочетеш всичко това за баща си. макар да съм сигурна, че ти си го знаеш това. Не го познавам Николай Николов, но те моля да го поздравиш от една непозната за качествата му и да му предадеш, че много родители ще сме днес рамо до рамо с учителите на митинга.

# 10
  • Мнения: 150
И днес - предайте на Николай Николов , подкрепата на родителите. Днес отново ще сме на митинга , заради бъдещето на децата ни.

# 11
  • Мнения: 144
Хм... - баща ми. Какво те интересува по-конкретно?
Поздравления към твоя баща и мой колега.Силно впечатляващ човек със своята ерудиция и професионализъм.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт