леки болки

  • 654
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Здравейте бъдещи и настоящи мами аз имам един въпрос към вас:) в 10 седмица съм от бременността но усещам някаква болка ниско в кръста и по опошната кост това според вас можели да се дължи на факта, че работат ми и свързана с седенето на стола е аз ставама ама имам чувството че съм получила някакво натъртване точно на опашната кост, значи болката я чувствам като се навеждам, катно ходя и като седя не. Моля някой ако знае нещо да ми пише, благодаря Ви предварително.

# 1
  • Мнения: 208
Здравей бъдещо мамче,
Аз също имах слаби болки ниско долу и особено силни болки в тазовата област в началото на моята бременност. След като се консултирах с лекар и попитах вече станали майки за такъв проблем, се оказа че това било нормално особено ако си със седяща работа, освен това не забравяй, че по време на бремеността тялото ти претърпява много промени и една от всичките е раширяване на таза, който се подготвя за предстоящето раждане.
Не се притеснявай за тези болки, те ще отшумят рано или късно. Радвай се и мисли какво човече расте в теб, защото може би са ти казвали, но това е най страхотния момент от живота на една жена и особено когато започне да го усещаш.Пожелавам ти късмет!

# 2
  • Мнения: 683
Аз също имах болки в тазовите кости, опашката /точно както пишеш ти - като натъртено/. От началото на бременността.При мен това продължи до края, като през месеците се засилваше. Работя на компютър и съм седнала почти през целия ден.
Както ти е писала fifeta  това е нормално /не е задължително да се прояви при всики бремености, но е нормално/, През цялата бременост тазовите кости се разместват леко, за да се разширят малко, така, че е нормално. При мен всичко отмина до няколко месеца след раждането. Мога да те посъветвам да намираш всободно време  - поне няколко минути и да се раздвижваш лекичко от време на време през деня, да ходиш пеш колкото може повече - това мен ме облекчаваше /не че ми минаваше Simple Smile/Но тези неразположения се изтърпяват в името на малкото човече.
Лека бременност.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт