Sano Maxima става ли за цветни дрехи

  • 1 466
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 090
Перете ли цветни и тъмни дрехи със Сано Максима ,или избеляват? newsm78

# 1
  • Мнения: 4 564
този прах има видове, за деца, за бяло пране , за цветно пране....

# 2
  • Мнения: 2 090
предположих,че има,но аз съм в Търново в момента,а тук едвам намерих бебешкия   Sick.Благодаря !

# 3
  • Мнения: 4 564
аз съм прала всякакви дрехи с него (бебешкия купувам)и не съм намерила разлика , да избелява или друго

# 4
  • София
  • Мнения: 2 079
Sano Maxima - бяла опаковка със зелена краища на пакета е за всякакви дрехи, а Sano Maxima - бяла опаковка със синьо по края на пакета е за бели дрехи. Детският Sano Maxima вече познаваш.
Ползвала съм Sano Maxima, който е за бели дрехи и съм прала с него и цветни - нищо им няма! Peace
Така че пери смело и не се притеснявай! Peace

# 5
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Да, става за цветни дрехи, няма проблем. Но имай предвиш, че бебешкия Сано е доста нежен и слабичък (все пак е бебешки) и не се учудвай, ако не ти изпере някое петно.

# 6
# 7
  • Мнения: 753
Да, става за цветни дрехи, няма проблем. Но имай предвиш, че бебешкия Сано е доста нежен и слабичък (все пак е бебешки) и не се учудвай, ако не ти изпере някое петно.
Peaceсъгласна съм

# 8
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
mama irina , Sano - всички видове можеш да намериш в 1 специализирано магазинче за перилни и почистващи препарати на Триъгълника Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 174
Да, става за цветни дрехи, няма проблем. Но имай предвиш, че бебешкия Сано е доста нежен и слабичък (все пак е бебешки) и не се учудвай, ако не ти изпере някое петно.
Peaceсъгласна съм

Да, съгласна съм и аз.Наскоро ми се случи да задържа изцапан от морков памучен лигавник и за да се сбогувам с петното, ми се наложи да го пера два пъти - един път с нашия перилен препарат, веднъж и със Сано Максима. Simple Smile
Иначе дрехите са като парфюмирани след ползването му. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 4 489
Момичета, а бихте ли споделили колко струва този прах? Аз имам бебешкия, 10 лв за опаковка от 1.250 кг, което си е скъпичко, но нали уж е много икономичен. Не знаех, че има и други видове. Бебешкия ми хареса, искам да пробвам и останалите.

# 11
  • София
  • Мнения: 43 903
хъм...имам спомен, че вчера писах по тази тема в друг подфорум.....странна работа ...
нямаш проблем. Аз пера с детския нещатата на малкия и нашите - проблем няма, също и от препрата им за петна....
а от праховете за възръстни има спец за цветно и за черно пране....

Общи условия

Активация на акаунт