Козметика Билка

  • 2 854
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 144
Ползвали ли сте някой от продуктите на Билка и доволни ли сте от тях. Аз съм си взела крем за ръце и модулатор за тяло от серията с аромат на грозде мавруд  http://www.krasnaya-bg.com/bilka_5.htm и от кремчето съм особено доволна защото ръцете ми изсъхват ужасно като застудее и стават на рани а с кремчето ми стоят мекички. За модулатора нищо не мога да кажа все още освен че има страхотен мирис. Поздрави   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 4 588
Имаше няколко такива теми: тук, тук и тук.
Аз си купих тоника за коса на Билка и веднъж го пробвах, но доста ми омазни косата. Може би съм прекалила с количеството.

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 23:16 от passion

# 2
  • Мнения: 186
Аз лично не съм ползвала никой от продуктите ,но приятелката ми си купи новият им крем с екстракт от маврут и остана много доволна.Смятам и аз да си купя накой техен продукт.ЧМух и други положителни отзиви за тях.

# 3
  • Мнения: 3 622
Ползвала съм само крема за ръце и лично на мене ми харесва, но съм чувала добри отзиви и за други тяхни продукти

# 4
  • Мнения: 77
А какви са цените им и по аптеките ли се намират?

# 5
  • Мнения: 1 243
В момента ползвам крема за лице с маврут, както и антицелулитния им крем. За него още нищо не мога да кажа,освен,че мирише на ментол, приятно е,загрява,но дали ще има ефект - не знам. Крема за лице не е лош, но сякаш на мен ми идва малко мазничък..Не мога да преценя. Бих си взела и шампоана им за коса по-нататък,чувала съм, че не отстъпвал по нищо на по-скъпите такива  Wink

Офф: Kalinchica, много секси устни!  Laughing

# 6
  • Мнения: 17 407
В момента ползвам интимния гел- харесва ми. НА гърба прочетох, че е прозведено от Красная линия

# 7
  • София, България
  • Мнения: 5 596
А какви са цените им и по аптеките ли се намират?
и аз се присъединявам към питането  Praynig

# 8
  • София
  • Мнения: 722
И аз използвам крема за ръце с мавруд. Първоначално му е малко силна миризмата, но като попие е супер. И много хубаво омекотява кожата. Струваше към 2 лв. Взех го от аптеката.

# 9
  • Мнения: 857
В аптеките ги  има ,цените са много много добри ,аз използвам модулатора незнам дали ще има ефект ,но опредлено прави кожата страшно мека и гладка и мирише много приятно. Цените са около 5лв  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 7 723
Серията с мавруд е вълшебна.... Wink

# 11
Аз в момента ползвам шампоана и съм доволна ,първоначално бях скептична към него но е хубав,а преди време зъболекарката на майката на моя приятел и препоръча паста за зъби на Билка,също била добра,даже много.

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 22:49 от миличка

# 12
  • Мнения: 186
И аз чух чудесни отзиви за пастата за зъби,а шампоанът и той бил много добър-комшийката ми си го купи и каза,че вече ще ползва само него.А цените са нормални-кремът е около 5 лв.,шампоанът около 2-3 лв.Достъпни са за всеки!

# 13
  • Мнения: 1 685
 PeaceПоследно си взех маската за суха коса от серията с мавруд-мисля че добре ми се отрази на косата.Сега съм метнала око на околоочния крем. Hug

# 14
  • Мнения: 144
А какви са цените им и по аптеките ли се намират?
и аз се присъединявам към питането  Praynig
Цените направо са ниски в сравнение с другите козметични продукти от такъв тип. Кремчето за ръце го взех за 2лв. модулатора за 5лв. кремчетата за лице са около 3лв. а за шампоана ако не се лъжа беше около 1.80  Embarassed

Офф: Kalinchica, много секси устни!  Laughing
Embarassed Embarassed Embarassed Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт