Плетени пуловери и..

  • 10 633
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 673
други разни  ..Харесвате ли? Имате ли в гардероба си ..и какво точно..
Знам само един бутик специално за такива  неща...ама ми се вижда скъпичко.. newsm78
Едно време беше доста модерно да се носи плетиво..Имаше период на мрежестите дрехи\на големи дупки\...На ръкавиците без пръсти..На плетените на една кука елементи, бюстиета, бански и пр. Времето на широките, свободни пуловери с "прилеп" Mr. Green\реглан\ ръкав..

Кажете, носите ли плетиво?

# 1
  • Мнения: 8 917
Никога не съм обичала плетени дрехи. Нито дебели пуловери. Дори и изимата ходя леко облечена с памучни блузки и отгоре яке/кожух Peace

# 2
  • Мнения: 186
Да,но все по-рядко.Най-вече зимата.Обичам да плета ида измислям свои модели.Мразя тия стандартните плетени пуловер.Сега обаче нещо ме домързя да плета.Работата   вкъщи,децата ми отнемат доста време.Обикновено плета зимата,защото тогава по-рядко излизам и ми е приятно да си седя и да плата.По-бързо ми минава времето.В последно време плета основно на децата.Предимно пуловерчета с разни цветове и мотиви.Синът много ги харесва,даже не иска да му купувам,а да му плета.

# 3
  • Мнения: 1 427
Харесвам плетени неща, но не стандартните дебели пуловери. Харесвам по-нежни и изчистени плетива.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 727
От бебе моята баба ми плете, сега и на моето бебе плете ли плете. Направо ми е писнало от плетени неща, гардеробите са ми препълнени с тях и ме е жал да ги хвърля. Някои модели сама съм си ги мислила даже. Едно време като нямаше хубави блузи ги носех, ама сега  ooooh! Винаги предпочитам да е нещо по изчанчено - например вчера видях пуловер, не много дебел, с деколте лодка, а двете половини на ръкавите бяха свързани с кожена връзка, като плетеница (не знам дали ме разбирате) получават се дупки отстрани. Струваше само 25 лв, ако купя прежда и кожена връзка, ще дам поне към 20 лв, после 1 месец трябва да обяснявам на баба ми как точно да го оплете и пак няма да е същият - по-добре да си го купя.

# 5
  • Мнения: 1 243
Обожавам плетени нещица - жилетки, пуловери, наметала, шалове....харесват ми по-нестандартните модели...имам къса блузи с много широки ръкави на дупки, много мека плетена жилетка с дървена закопчалка, жилетка до коляното на дупки с тесни клоширани ръкави, пончо, както и нещо като туника..или блузон,не знам какво точно е  newsm78

# 6
  • Мнения: 77
Обожавам плетивата.Последните години пак са си модерни.С дънки стоят много добре.Сега на пазара има богато разнообразие на видове прежди и цветове,така че винаги може да се измисли нещо оригинално.Аз си плета шалчета,защото това мога,майка ми не плете,няма кой да ме научи,иначе с удоволствие бих си плела.

# 7
  • Мнения: 2 673
...гледах Соня Васи преди ..та се замислих..ВИЖТЕ ГАЛЕРИЯТА от плетиво от нейната колекция ..мисля че наистина на Запад е доста скъпо да имаш ръчно плетиво.. newsm78 http://style.pop.bg/person26960.html

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Не си падам, особено ако са по-дълги и обемни.

# 9
  • Мнения: 880
Страшно ми харесват и нося.Имам на големи дупки,също и ръкавици без пръсти,баба ми всякакви неща ми е плела.Но предпочитам да си ги купувам,а и както писа някой по горе не си струва да се мъчи човек.
В момента съм се запалила по плетените рокли,сдобих се вече с няколко.Ето за това става въпрос: http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … WD&rfnbr=3746
Харесвам също и блузите с прилеп ръкав. Сега си мечтая за това: http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … RD&rfnbr=3725

# 10
  • Мнения: 3 611
Нося, да.
Имам страхотно много и най -  различни пуловери и полА (как е множествено число на поло?  newsm78). Особено си обичам тесничките и късички... готини са, а и топлят. Не мога да си представя зимата да се иzтипосам с нещо тъничко... нищо, че съм и с боди отдолу.  Laughing

# 11
  • Мнения: 1 952
Харесват ми, даже наскоро се сдобих с 2 плетени рокли до коляното Wink

# 12
  • Мнения: 880
Дай да ги видим Wink Karil а този бутик къде се намира?

# 13
  • Мнения: 205
Нося, но не купени,плетат ми ги.Обичам едноцветни, гладки пуловери

# 14
  • Мнения: 1 952
Дай да ги видим Wink Karil а този бутик къде се намира?

Много сложно, мързи ме Simple Smile
Рокли до коляното плетени - едната лилава, другата сива. Много готино седи, даже и върху дънки или панталон.

Общи условия

Активация на акаунт