Въпрос за даването на витамини

  • 961
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Здравейте, д-р Слънчева!
Сиънт ми е на1т. и 3мес. и от този месец тръгва на ясла. Бих искала да подсиля имунната му система с някакви витамини, но незнам кои са по-добри. Една позната ми препоръча infant formula на 4Life, капки изцяло от естествени вещества, хранителна добавка. Попитах педиатърката за тях, а тя сачо ми каза, че не ги препоръчва.
Моля, дайте ми съвет и допълнителна информация!

# 1
  • Мнения: 5 760
дравейте! По принцип децета са по-склонни да боледуват да 3 год. възраст, а пък особено когато са събрани 15-20 деца заедно. Така, че се пригответе!
Можете да давате Мултисаностол по 1 ч.л. сутрин и когато свършите шишето е добре да има почивка от 15-20 дни. Подходящо е да го съчетаете ADLiquid™ FOR KIDS

Специална формула за имунната система на детето
Вкус  Грозде
Мирис  Грозде
Нe съдържа соли, алкохол, пшеница, скорбяла, яйчен белтък.
Няма примеси на тежки метали и други опасни за човека вещества.
 Действие: Ехинацеята (Еchinacea anguistofolia) и Астрагала (Astragalus membranaceus) модулират имунния отговор, като повишават синтеза на интерферон, възстановява броя на Т-лимфоцитите, влияят върху системата на комплемента и макрофагите. Антибактериалният и антивирусният ефекти се дължат на блокирането на ДНК транскриптаза на вирусите и бактериалната хиалуронидаза от Котешкия нокът (Uncaria Tomentosa).
Пчелното млечице (Bee polen) повишава резорбцията на активните компоненти и е източник на естествени минерали и витамини. Вит. С, който е под формата на Естер-С многократно повишава антиоксидантните си свойства въпреки ниската доза. Силимаринът (Silybum Marianum) има антиоксидантно и хепатопротективно действия. Ускорява регенерацията на хепатоцитите. Подобрява детоксичната функция на черния дроб.
Препаратът е комбинация, която сумира антибактериално, антивирусно и имуностимулиращо действия.

 Показания: При остри възпалителни заболявания на дихателната система самостоятелно или в комбинация с конвенционални препарати, при хронични заболявания на дихателната система, при алергични заболявания, атопичен дерматит, екземи, за укрепване на защитните функции на детския организъм.

 Дозировка: Препаратът е разработен за деца от 1г. до 3 г. възраст като може да се прилага и при по-големи. При остри вирусни инфекции на горните дихателни пътища-дозата е 3х5 мл, при хронични заболявания на дихателната система, кожни заболявания и алергични заболявания - 2х5 мл за срок от 30 дни. Курсът на лечение може да се повтори след прекъсване от 15 дни.
Препаратът може да се комбинира с Immune support, Vitamins.
Продуктът се приема преди хранене, може да се разрежда с вода или сок.


Общи условия

Активация на акаунт