какви детски дрешки предпочитате да купувате-"сладурски" или "гъзарски"

  • 1 194
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 768
напоследък се замислям, че дори и в детските дрешки има мода, има различни вкусове и пр. примерно аз предпочитам т.н. "бонбонски" дрехи, с хубави ясни цветове, финтифлюшки, къдрички и пр. но сестра ми например харесва модерните бебешки дрехи, дори и по-мръчкави като цвят /такава била модата за момчета Sad/ та въпроса ми е вие какви детски дрехи предпочитате?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
до скоро сладурски,но с растежа на малката все по-често гледам да са гъзарски Wink

# 2
  • Мнения: 2 197
Купувам дрехи, които ми харесват като цвят и като модел. Не харесвам доста от нещата, които се предлагат - примерно пълно е с цигански бонбонено-розови дрешки с бродерии като купени от пазара на страхотни цени. Искам нещата и да са симпатични и в никакъв случай претрупани. Не харесвам и доста от модерните дрехи. Примерно нищо не може да ме накара да и купя дънки-шалвари, колкото и да са модерни. Или черна дреха. Или камуфлажен модел. Или клинче. Еми не ми харесва. Може и гъзарски да са , но докато аз избирам дрехите няма да има такива.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 768
е, нямам предвид тези от пазара. те и на мен не ми харесват- ярко розови с бродерии и дантели, претруфени и цигански.
например, харесват ми дрехите на chicco като цветове /не че имам много, 1-2 дрешки само но това ми допада/. пък и кога ако не като бебе може да се носят такива сладурски дрехи?

# 4
  • Мнения: 6 607
Зависи от настроението ми.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 328
Такива, които заедно с бебето ми "миришат" на мляко  Wink
Аман от гъзарИя - нека има и по-невинни неща, та макар и за малко  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 309
Зависи, гледам да са й удобни, да не са много шарени, но май по-скоро се ръководя от модата при възрастните - дънки, пуловерчета, блузки с яка, жилетки, малки сака и пр.

# 7
  • Мнения: 1 800
Не обичам дрешки с коли, анимационни герои, животни, камиони и всякакви картинки за момченца. Sick Харесва ми изчистения стил, не знам дали е "гъзарски'. Каквото носи мъжа ми, в същия стил купувам и за малкият.

За момичетата винаги има по- голям избор, ако имах дъщеря сигурно бих и взимала и бонбонести дрешки.

# 8
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Не, не обичам бонбонестите, гъзарските още по-малко. По принуда й купувам розови дрешки, защото 90% от дрехите за момиченца са в този цвят, но гледам да не са с пайети и шарени картинки. Предпочитам да избирам дрешките според материята и това дали ще са й удобни за игра. Предпочитам светлите дрехи, не приемам тъмни цветове за дете.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 181
И от двата модела Laughing

# 10
  • Мнения: 2 467
И от двете. Хареса ли ми, удобно ли е, наше е  Grinning

# 11
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

  И аз така. Mr. Green

# 12
  • Мнения: X
По тази класификация - по-скоро гъзарски. Не харесвам момичешките дрешки с пайети, къдрици, дантелки и флинтифлюшки (така ли се пише? Thinking)

Най-ми допадат дрешките в неутрални цветове - кремаво, бежово, бледо жълто, резедаво... Най-много бежово, а такива бебешки дрешки трудно се намират. Освен това ми харесва да я обличам с дънки (има специални бебешки, подплатени отвътре) или с гащеризончета. Не бих нарекла този стил гъзарски, по моите разбирания това си е сладурско    Heart Eyes

Веднъж в Пикадили видях майка и дъщеря, облечени почти еднакво - момиченцето беше на около 4 годинки с огромни "фьешън" слънчеви очила, високи ботуши, къса дънкова пола и т.н., да не влизам в повече детайли. Ето това е за мен гъзария и не ми харесва.

# 13
  • Мнения: 8 917
Не се придържам към стил "гъзарски" или "сладурски" - има и от двата типа дрехи. Зависи от самата дрешка. Peace

Общи условия

Активация на акаунт