дайте координати на д-р Минев в Пловдив

  • 8 465
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 090
ако някой има актуален тел.N и знае къде преглежда ще съм мн благодарна!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 247
Аз незнам неговия телефон, но знам че работи в клиника "Селена". Може да се обадиш там на тел. 64 80 20 и да си запазиш час за него.

# 2
  • Мнения: 2 090
  bouquetКатето а на теб пожелавам здраво и хубаво бебе!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 512
ул киев 9- 1 ет това е до бирена фабрика

# 4
  • Мнения: 2 423
mama irina какъв е проблема Wink

# 5
  • Мнения: 2 090
момичета,благодаря на всички Hug!
ами проблема е ,че аз препоръчах на моя приятелка да отиде при него,на нея и казали,че най-добрите специалисти са в Селена,е сега поне може спокойно да послуша съвета ми!Иначе др моя приятелка забременя след втора инсеминация при него!Казах и че тук също хвалите Др Даскалови!
Ако имам нужда от още инфо ще пиша пак,те  нямат вкъщи pc,знам,че ще се отзовете!

# 6
  • Мнения: 195
тел. за записвания при д-р Здравко Минев - 0887407419.
Успех!

# 7
  • Мнения: 4 700
mama irina, погледни и в черния списък, а и в архива има една тема zа него. Прочети ги. 

# 8
  • Мнения: 4 700
Не мога вече да си редактирам постинга, zатова пускам в нов.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=169781.0

# 9
  • Мнения: 2 423
mama irina, погледни и в черния списък, а и в архива има една тема zа него. Прочети ги. 

Послушай Миленчето newsm10 за да няма после  Banghead Banghead Banghead Rage

# 10
  • Мнения: 150
Апак аз забременях от втората инсеминация при него!Радвам се ,че му се доверих!Повечето от този форум никога не са го посещавали а така съвети не се дават.Благодарение на този дктор след 13 години чакане в началото на април ще чакам моето бебе! GrinningНо некя всеки сам реши къде да ходи Grinning Grinning Peace

# 11
  • Мнения: 763
Крисчан, не знам дали тук е мястото, но искам да ти честитя голямата радост. Пожелавам ти лека бременност и едно здраво и пухкаво бебче, на което много да се радвате   bouquet

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 09:39 от Dodichka

# 12
  • Мнения: 150
Благодаря!Една от малкото си  ,който се сетиха да ми честитятв тоз форум  без злоба и ирония!Стискам палци и теб скоро да те споходи същата радост Peace Grinning

# 13
  • Мнения: 195
Вярно, това не е тема що за специалист е д-р Минев, ама не мога да се сдържа да не изкажа мнение.
От 4 месеца съм пациентка на д-р Минев, но той е от малцината в Пловдив, които са се отнасяли със сериозност към мен. Аз съм възрастна, и посещението ми при други около 4 лекари е било унизително за мен и партньора ми. Чувала съм реплики от рода на "всичко вече е свършило щом си над 40", и тъй нататък в този дух, друг в първите месеци на опитите като изках изследвания ми казваше "рано е, опитвайте, ще стане". Изобщо много безхаберие съм видяла. Висенето ми по форумите вече 2 години ме накара сама да контролирам това, което правят или не правят с мен лекарите. Д-р Минев не ме е подвел досега и винаги обсъждаме всичко, което трябва да предприемем. Човекът, освен че проследява бременности, се ЗАНИМАВА И СЪС СТЕРИЛИТЕТ. Както и в Селена правят и АРТ процедури а не само прегледи и раждания.
И МОЛЯ ВИ, СПРЕТЕ ДА СЕ ПРАВИТЕ НА МНОГО ИНФОРМИРАНИ. Маса от подкрепата и критиките ви са само на база чули, подочули.

В момента д-р Даскалов и др. Минев работят в един екип, това е достатъчно показателно.

И тъй като споменах д-р Даскалов, искам да кажа, че съм била негова пациентка. Той, наистина е добър лекар и човек.
Не че не съм доволна от него, поради други обстоятелства вече не съм му пациентка.

Разберете, за това че не успяваме, не трябвя да виним лекарите си. Има физиологични фактори, които и лекар не е в състояние да премахне а понякога си е просто божа работа.
 

# 14
  • Мнения: 150
 Symphony страхотен пост мила ,но за жалост няма да го разберат!Тяхния начин на мислене е друг GrinningЖелая ти много скоро да ти се случи това което аз сега преживявам! Peace Grinning

Общи условия

Активация на акаунт