Не става ли въпрос за същата Бранимира.....

  • 8 651
  • 118
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 074
Не става ли въпрос за същата Бранимира - току що в новините на Нова телевизия съобщиха за майка , която пребила детето си до смърт. newsm78
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=112246.0

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Явно не защото май Христо не е болно дете а малкото бебенце е било момиченце..до колкото си спомням Лъчезара казаха името му.
Мир на душицата му....дано е на по-тихо и спокойно местенце Cry

# 2
# 3
  • Мнения: 1 770
Да, става въпрос за същата Бранимира. Лъчезара е второто й дете.  Cry

За повече информация следете основната тема на ДБМ: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226694.40

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 21:00 от Yvette

# 4
  • Мнения: 1 000
След толкова средства, усилия и нерви които вложиха момичетата от ДБМ, за да и дадат един добър старт извън институцията ....а на колко не са помогнали, за да помогнат на нея...
пък и второ дете ..... за година и половина.....това си е супер безотговорно от нейна страна.... поне да ги гледаше.....просто думи нямам ..... 2-12 години завор .....малко са
трябва да върнат смъртното наказание за подобни случаи...

а по БТВ казаха, че бебето е било при тях 3 или 4 пъти за 2 месеца...хвана ме бесовицата и не запомних...не я е срам ....бих я одрала жива, ако ми падне в ръчичките

# 5
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Горкото детенце....
Чудя се как може да има такива "майки"  #Cussing out

# 6
  • Мнения: 3 926
Хм... няма да коментирам, че не е за коментар Confused
Изключително потресена съм. Но ако пак попадна в ситуация като тогавашната, пак ще помогна...

# 7
  • Мнения: 1 072
Господи, тя изобщо имаше ли шанс за нормален живот.

# 8
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 315
Извинявайте, ама може ли малко повече инфо да дадете ?

Иначе доколкото разбрах, майката явно нещо не е в ред. Ужасна история.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 242
Защо у нас интересите на майката се поставят над тези на детето... Защо се изхожда, че дето трябва да остане "на всяка цена" при нея, дори и когато тя не е убедена, че го иска... Горката душица Cry... А някъде сигурно една жена, една истинска майка, я е чакала и е копняла да й даде любовта си.

# 10
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Извинявайте, ама може ли малко повече инфо да дадете ?


Инфо за кое?
За историята на Бранимира преди да роди бебчето още?
Или как/ защо го е пребила д осмърт?

# 11
  • Мнения: 5 468
Това е ужасно... Как се пребива 2 месечно бебе? Че то едва душа носи още...
И аз искам да кажат майките, които са й помагали на този Бранимира, каква е била като човек.

# 12
  • Мнения: 1 770
Чакайте, още не се знае кой и дали е пребил бебето. Ще споделим информацията, която имаме, но няма да стигнат два реда,а  както обясних и в темата на ДБМ, ще пиша след като утре мине протеста и си събера мислите.
Ситуацията е много комплексна, изчакайте малко с коментарите, моля ви. По-лесно ще е така за всички. Защото на всички ни е ужасно тежко, а трябва да решим откъде да почнем.

# 13
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Гледах повторението на новините тази нощ-новината ме потресе,но не вярвам майката по този жесток начин да е убила малкото бебе. Shocked

# 14
  • Мнения: 3 622
Нямам думи  Shocked Как може да има такива майки

Общи условия

Активация на акаунт