Частна детска градина в Пловдив?

  • 2 292
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
Моля, дайте мнения, препоръки, съвети и координати на проверени частни детски градини в Пловдив. Благодаря предварително!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Мога да ти кажа инфо за "Дьга от мечти" - намира се срещу Циганския кореком. Много добра градина, но е доста висока таксата - мисля, че тази година е около 2 000 лв

# 2
  • Мнения: 6 206
Единствени две легални частни детски градини:
1. Дъга от мечти - не е висока таксата, защото нека някой се опита да гледа, обучава и възпитава дете в детска градина за 2000 лв и после да каже, че е висока таксата. Напротив, дори са направили компромис момичетата с базата си, за да се вместят в тези пари. Записвайте отрано там, че места много много няма.
2. Джой - е полудневна детска градина след 4 години. Госпожата е много приятна жена, на Панаира в един апартамент, хубаво е много, но е полудневно.
И с това се изчерпват частните детски градини в Пловдив. Има разни подготвителни групи към Класик училището и Дружба училищетото, но те са над 6 години.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
И все пак за сьжаление не са много семействата, който могат да си го позволят. Отделно като се включи и храната, /носят им от ресторант, не сьм сигурна в момента каква е на ден цената - миналата година беше 3 лева обядьт/ сутрин пьк трябва да са закусили по-рано в кьщи и сумата се увеличава още. Иначе действително като техните тьржесва няма начин да се организират в другите детски градини, госпожите са много добри педагози и са много мили. Единственият недостатьк е, че нямат двор.

# 4
  • Мнения: 6 206
И все пак за сьжаление не са много семействата, който могат да си го позволят.
Аз не съм на това мнение, факт е, че там няма места още от началото на годината. Желаещите са няколко пъти повече от възможното да се запише.
Съвсем скоро Пловдив ще е готов за частна градина от истинския тип и реална такса от около 4000 лв годишно. Да видим дали ще има кой да направи. Дано пък и Дъга от мечти да се ъпгрейднат.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Вярно е - наистина има повече желаещи  отколкото са местата, но все пак за голям град като Пловдив една единствена частна целодневна градина с по 7 деца в група е просто много малко. Дано някой се заеме наистина да сьздаде още поне една такава, но с по-голяма база, собствена кухня, красив и просторен двор - в това отношение много изоставаме от другите градове, нека да има по-голяма конкуренция, така се движат нещата напред.
Ти имаш прекрасен опит вече и си се доказала,   bouquet защо не помислиш нещо по вьпроса.

# 6
  • Мнения: 6 206
Благодаря за комплимента, но моята тръпка е да забавлявам, а не да обучавам и възпитавам.
Навремето си мечтаех да направя детска градина, но сега знам, че моето истинско призвание е само и единствено щурия купон и партито.... Просто искам да споделям с децата най-щастливите моменти.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
  bouquet

# 8
  • Мнения: 44
Благодаря на всички!! Срамота е при толкова деца да има само две частни детски градини....

Общи условия

Активация на акаунт