До мамите от Плевен - питане

  • 1 052
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 539
Здравейте мами, интересува ме кой местен вестник се чете в Плевен, някой от рода на "Позвънете" или"Ало" - интересува ме за публикуване обява за работа.

# 1
  • Мнения: 2 070
вестник Посредник. Обявите излизат във вторник, тоест днес.
Пък аз си търся работа.

# 2
  • Мнения: 2 070
Всъщност вторник е броя с многото обяви, не само за работа,  може да ти излиза всеки ден обявата в едно каренце. Хората ровят и в сайтовете за работа в интернет, пуснете и там.

# 3
  • Мнения: 539
мерси, става въпрос за стъклари за чужбина, а нали в Плевен има стъкларски завод.

# 4
  • Мнения: 2 070
Ясно. Що не разлепите малко обяви в близост до завода, по спирките да речем. Не знам къде е този завод, но има градски транспорт  или транспорт на самата фирма и все някоя спирка има в близост. Едва ли много четат вестниците, абе така поне ще знаете, че ще ги видят и ще разнесат слуха, даже само двама-трима да видят обява.

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Деси вече е казала в-к "Посредник". Стъкларския се намира извън града, има служебен автобус. Кажи за какво става въпрос - имам позната, чийто мъж работи там. Освен това в момента има съкращения в завода и със сигурност хората си търсят работа.

# 6
  • Мнения: 539
Става въпрос за механици на машина Н-28 и ел.техник за завод Хержманова Хут, намираящ се на 25 км от гр. Пилзен - условията са добри - стартова заплата 750 евро. За повече инфо на тел. 02/954 77 72 или www.jobpoint.bg

Майчета, ако имате под ръка този вестник може ли да ми дадете тел.  на вестника за връзка
 Hug

# 7
  • Мнения: 2 070
064/900 521
       900 510   reklama@posredniknews.com

# 8
  • Мнения: 539
 newsm51
Mersi mnogo

Общи условия

Активация на акаунт