Дайте идея!

  • 2 537
  • 48
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 958
Мъжът ми вчера ме изгони от тях. Нямаме брак, но имаме дете. Сега е много афектиран, а на мен ми се говори по същество. Искам да обсъдим всичко и да знам какво да очаквам от него. НЕ знам как да постъпя. Дали сега е точния момент да говорим или да изчакам. Не знам дали ще му мине скоро, защото като ми каза да си тръгвам ми каза да взема и колата, която баща ми ни даде да караме. Има пристрастеност и не може да се движи без кола. Струва ми се, че е доста афектиран точно заради това  ooooh! Майка ми и баща ми сутринта ми казаха, че застават плътно зад мен и няма от ккаво да се притеснявам. Ще се побъркам.  Laughing

# 1
  • Мнения: 1 732
Не личи да си притеснена особено  Thinking

# 2
  • Мнения: 148
Как така ще те изгони?А детето къде остана?
По-добре изчакай да му премине ядът,нека обмисли нещата!Но не може да те гони така,особено ако си с детето #2gunfire
И това за постоянно ли е ?

# 3
  • Мнения: 1 809
Идея за какво искаш?!Защо те е  изгонил?!

# 4
  • Мнения: 2 274
Какво ви става, бе момичета?  Confused
Аз разбирам, че Джуджанка пита кога да говори с бащата на дететето.
Според мен трябва първо да се упокои, но и без да минава много време.

# 5
  • Мнения: 911
и аз не разбрах точно, ама май идея за това кога да го попита "а сега накъде?"

според мен, изчакай! след като си знаеш човека, че е афектиран и само по-голям скандал ще стане, а не разговор (което казваш, че целиш); освен ако не искаш съвсем да се приключи всичко по-скоро

 newsm78

# 6
  • Мнения: 6 315
Джуджанка, изчакай да се успокои малко. Хората, когато са афектирани правят глупости. Надявам се всичко да се оправи!  Hug  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 809
И аз съм на мнение,че е по-добре да се води разговор ,когато нещата се поуспокоят.Но това,че я е изгонил  малко ме смущава.Какво толкова го е ядосало,че да я изгони.Ми той ако така лесно се афектира и гони,ами той и да бие ще започне..За една кола и толкова ядосан?Мисля,че след като му мине на господина е наложително да си поговорите,ама много сериозно!
Пожелавам ти успех!

# 8
  • Мнения: 1 732
Годзила, ми тя нищо не обяснява подробно - нито в какви отношения са, нито от кога, нито защо...как да дадем съвет, като не знаем... newsm78

# 9
  • Мнения: 39
Годзила, ми тя нищо не обяснява подробно - нито в какви отношения са, нито от кога, нито защо...как да дадем съвет, като не знаем... newsm78
Джуджанке, обясни ни малко по подробно за да можем да ти бъдем по полезни със съвети.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 958
Ами от доста време сме в обтегнати отношения. Знам, че и аз имам вина не го отричам, но след като взех книжка, баща ми ни даде колата да я караме. Аз го попитах дали ще може да ходя с нея веднъж седмично на работа, като го карам и взимам от неговата. Тогава отговора беше "Тази кола моя ли е или твоя?".Опитвах се да обясня, че сме семейство и е НАША. Казах, че аз не мога да я поддържам сама и ще съм щаслива ако ми я дава веднъж седмично. Тогава настана див скандал. Вчера той беше на фирмено събиране и ме помоли да ходя да го взема като свърши там. Отидох, той пиян. Не иска да слиза от колата, а аз не искам да му давам да кара пиян. Казах му, че се качвам и когато реши да ми звънне да я заключа. Той излезе от колата и ритна задната врата с всичка сила. Сега все едно са ме блъснали странично. Аз нищо не казах. Той започна да крещи, че иска ключовете, а аз пак му казах, че няма да му ги дам за да се пребие. Тогава ми каза да си събирам багажа и да се махам. И аз си го събрах. Не съм притеснена, защото вече ме хващаше страх, че може и да ме удари. А ако бяхме стигнали до там вече щеше да има убийства. #2gunfire Сутринта ми се обади и ми каза, че не му пукало за мен и щяло да му е мъчно само за детето. Ама и това мъчно щяло да му мине. Аз го попитах дали като му мине ще забрави, че има дете и той каза Ами ти и без това няма да ми я даваш, но никога няма да я забравя. Аз вчера му казах, че ще се вижда с детето в мое присъствие и ако иска регламентиран режим може да направим споразумение с адвокат. Надявам се да е станало по-ясно   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 809
Явно това което ми мина през мисълта и това,което ме смути се оказа вярно.Съжалявам ,че е така!:(.Аз не бих живяла повече с такъв човек!Ти си го познаваш най-добре,ти сама трябва да прецениш до колко има смисъл един разговор с него..но мен ако питаш,постъпката му и думите му са достатъчно красноречиви какво те очаква ,ако продължиш да си с него....

# 12
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз бях подготвена. Най-лошото е, че родителите ми ще си скъсат нервите с него. Не знам дали бих заживяла пак с него. Ще се радвам просто да поеме отговорност за детето си, но и това вече не очаквам  ooooh!

# 13
  • Мнения: 2 336
Много е лесно да кажа да го оставиш и да не поглеждаш назад. И може би това е най - правилният избор пред теб, при условие че той има подобно държание. Доколкото разрабх колата са я дали твоите родители? И не ти разрешава да я караш? Това е слабо казано смахнато.
Предполагам, че има други неща, които изкристализират от неговото поведение. Така, че ти решаваш дали искаш този човек, дали ще е здравословно за детето ти да расте с него.
Ако нещата са чак толкова черни - не го търси! Това е моят съвет. Нека той си мисли, той да види как е без вас. Но ако е човек, който може без семейството си - пускай го да пасе.

# 14
  • Мнения: 148
Как така ти излизаш с детето от жилището,а не той?Да не ти да си се напила и да риташ и блъскаш?Тук си сгрешила!И защо ще молиш да ползваш колата ?
То и аз мога да "не забравя" никога,че имам дете,но какво като не го виждам и не се грижа за него Whistling
Изчакай да се успокоят нещата,защото ако причината е една кола,не си заслужава да се разделяте.Поговорете спокойно ,за това как ще живеете занапред,като на първо място трябва да поставите детето и това,което ще е най-добре за него!!!

Общи условия

Активация на акаунт