Някой ползвал ли е сауна като тази?

  • 728
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 282
Здравейте,
от сума ти време се каня да ходя на сауна, но установих, че покрай децата ми е почти невъзможно да намеря време и за това. Съответно харесах си вариант за сауна в къщи - ето тази. Някой ползвал ли е такова нещо? Искам да знам ефективна ли е, каква е температурата вътре, дали си заслужава.... абе всичко, за което се сетите. Лицето е навън, но в рекламата излиза пара и навън. Значи ли това, че се прави и парна баня на лицето?

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 10:22 от Сребърен облак

# 1
  • Мнения: 87
Ползвала съм 2 пъти. Температурата не е много висока и за да се изпотя трябва да стоя по дълго от 20 мин. - примерно 40-50.
Хубавото е, че главата не е на топло и дишаш нормално, а тялото издържа на по високи градуси.
Около врата като сложиш кърпа парата не излиза нагоре.
За сауна на лице съм чела, че има доста противопоказания.
Зимата ще е приятно да се ползва, но лятото е излишно - и без това е много топло.
Иначе можеш да гледаш тв, да четеш книга.

# 2
  • Мнения: 2 282
Съвсем същата ли е? 40-50мин. е твърде много... набързо ще ме откажеш май  Thinking

# 3
  • Мнения: 87
Съвсем същата. Може би не съм се изразила достатъчно ясно - за да се изпотя много добре и да ми омръзне. Времето не се усеща.
Но явно е индивидуално, защото половинката стои по малко и се чуди защо аз седя толкова.

# 4
  • Мнения: 87
Има и друг момент. Може би трябва да вляза, когато е по топло. Нямам опит още, пък и това не беше моя идея.
И все пак 20мин. от рекламата е много малко.

# 5
  • Мнения: 212
Трева,а колко в голяма и възможно ли е да се сгъва?Не разполагам с големи помещения Sad

# 6
  • Мнения: 87
Сгъва се, има и торба тип голяма пазарска чанта в която да се помести, не е много обемна.

# 7
  • Мнения: 312
Според мен изобщо не си струва.Не съм ползвала подобна сауна (ако изобщо може да се нарече така  newsm78),но мисля,че нормалния вариант е по-добър.Освен това можеш да ходиш на сауна и с децата-толкова е полезно (за всички възрасти). Тук ,във Финландия съм виждала дори съвсем малки бебета да водят на сауна. Peace

Общи условия

Активация на акаунт