Магазин на Wenice Kids Fashion - мнения?

  • 15 408
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Преди няколко дни забелязах, че подготвят отварянето на фирмен магазин на ъгъла на Гоце Делчев и България и потърсих повече информация, но от сайта им (www.wenice.com) става ясно само, че са турска марка. Мернах да се споменават в предишни теми, но без повече подробности. Споделете купували ли сте техни неща, как са цените и качеството и най-вече - имат ли бебешки серии или само за по-големи малчовци?

# 1
  • Мнения: 2 829
аз съм купувала за моите деца от тази фирма,
качествени са дрешките,не си променят цвета,цените--еми миналата година купих за малката яке до коленете-средна дебелина-за 56 лв,долнищата бяха по около 20-25 лв

има магазин на вениш на улСолунска-от Витошка към Графа в тази и част Peace

# 2
  • Мнения: 8 917
Купувала съм на Венис разни неща на Гери - панталончета, блузки, яке и др. и съм много доволна Peace

# 3
  • Мнения: 6 243
Купувала съм на сина ми от Турция техни дрехи. Много съм доволна от качеството и от моделите.

# 4
  • Мнения: 342
Купувала съм летни роклички и съм доволна,имат склад и магазин на Илиенци,турска марка са .

# 5
  • Мнения: 2 936
аз също ги харесвам,качествени са  Peace,но напоследък нещата им не са кой знае какви...поне тези които намирам  Rolling Eyes

# 6
  • around the world
  • Мнения: 651
Никога нищо не сме си харесвали от Wenice. Моделите им никак не ми допадат, а и за турска марка са си скъпички, предпочитам тези пари да ги дам за нещо по добро.
Stop

# 7
  • Мнения: 3 457
В турция какви дънчици за момиченце има на едно манекенче в техния магазин,колкото пъти минавам все тях гледам ,но не дават по една бройка Cry най-много някои път да подивея и да си купя серия Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 3 849
Аз чат-пат си харесвам по нещо и го купувам.Доволна съм, наистина не си сменят цвета, не се раздърпват и смятам,че са качествени по отношение на изработката!

В турция какви дънчици за момиченце има на едно манекенче в техния магазин,колкото пъти минавам все тях гледам ,но не дават по една бройка Cry най-много някои път да подивея и да си купя серия Mr. Green

Коте,ами дай да видим кой какъв размер носи и да вземеш цялата серия,пък ще разпращаш?!  bouquet

# 9
  • Мнения: 3 457
Аз чат-пат си харесвам по нещо и го купувам.Доволна съм, наистина не си сменят цвета, не се раздърпват и смятам,че са качествени по отношение на изработката!

В турция какви дънчици за момиченце има на едно манекенче в техния магазин,колкото пъти минавам все тях гледам ,но не дават по една бройка Cry най-много някои път да подивея и да си купя серия Mr. Green

Коте,ами дай да видим кой какъв размер носи и да вземеш цялата серия,пък ще разпращаш?!  bouquet
нали  Mr. Green и аз това си мислих,ми да взема да видя какви пари са и колко броя са  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 3 849
Аз съм съгласна и сериозно съм настроена за това мероприятие! Peace  bouquet

# 11
  • Мнения: 3 457
ок след десетина дена като отидем ще проверя за цена и ще снимам  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 9 457
О, аз съм голям почитател на Wenice. Peace
Много добри като качество, модели, цветове и разнообразие. Peace
Страхотни дрешки имат. Grinning
Магазина, както вече каза някой по-горе, е на Солунска.
Но, във всеки по-добре зареден детски магазин имат техни дрехи. Wink

# 13
  • Мнения: 97
Аз също много харесвам тези дрехи, още повече че имат размери и за по-големи деца.
Dandelion, скоро ли ще е откриването на магазина на Гоце Делчев и България ?

# 14
  • Мнения: 1 341
Аз чат-пат си харесвам по нещо и го купувам.Доволна съм, наистина не си сменят цвета, не се раздърпват и смятам,че са качествени по отношение на изработката!

В турция какви дънчици за момиченце има на едно манекенче в техния магазин,колкото пъти минавам все тях гледам ,но не дават по една бройка Cry най-много някои път да подивея и да си купя серия Mr. Green

Коте,ами дай да видим кой какъв размер носи и да вземеш цялата серия,пък ще разпращаш?!  bouquet
нали  Mr. Green и аз това си мислих,ми да взема да видя какви пари са и колко броя са  Peace
И аз съм навита на този вариант!  Peace Чакаме снимки и цена.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт