Power Vac Cyclone

  • 2 497
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
Здравейте  Simple Smile. Не знам дали някой от вас е ползвал продукти на WS teleshop, но ще се радвам, ако дадете някой съвет. Аз по принцип съм АДСКИ скептично настроена спрямо всичко, предлагано по този начин, но честно казано имам нужда точно от такъв тип прахосмукачка. Моля, дайте идеи. Благодаря  Hug

http://www.teleshop.bg/detail.php?item=111

# 1
  • Мнения: 44
Явно никои не си е купувал и не е чувал за такава прахосмукачка...  Cry

# 2
  • Мнения: 539
ако е тази на водния принцип,аз имам такава на цептер,от ws teleshop имам само една глупост-vital center-която прави 1милион работи,ама не и както трябва,т.е. само този опит имам и друго не бих си купила.vital centera прави сокове,режи,кълца,шейкове и т.н ако се сещаш,само за сокове я използвам,и се хаби страшно много плод.Ако някой има такава прахосмукачка да ти сподели.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
Явно никои не си е купувал и не е чувал за такава прахосмукачка...  Cry

Купувал си е някой, ама не смее да напише. Embarassed
Аз ще съм първата.  Rolling Eyes Embarassed
Купих си такава, същата, прахосмукачка.
И в момента, в който я включих вкъщи, разбрах, че съм хвърлила 100 лева на вятъра!  #Cussing out Sick
Ако имаш нужда от прахосмукачка, с НЕРА филтър иди и си купи първата, която ти попадне пред погледа, от този клас, но не и тази, от WS teleshop! Като например ето тази .
А ако държиш да си купиш такава я подари на някое момиченце, да си играе с нея и да се учи да чисти (макар че и за учене не става!)! #2gunfire

# 4
  • Мнения: 44
Благодаря ви момичета  Hug

# 5
  • Мнения: 143
Оооо има такива будали и аз съм една от тях Embarassed Rolling Eyes тази прахосмукачка ако въобще може да се нарече така  Twisted Evilе пълен боклук.Имам такава чисто нова си седи и даже правих опити да я продавам но тц... никой не ще   Crossing Arms Laughing

Общи условия

Активация на акаунт