И при вас ли е така???

  • 1 965
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 271
Здравейте мили мами!!! Heart Eyes Дано не ви се стори глупава темата, но искам с вашата помощ да проверя една зависимост, която при мен действа. Свързана е с килограми и сантиметри. Установила съм, че колкото кг тежа, толкова см е обиколката в най-дебелата част на бедрото ми, т.е. в момента съм 50кг, а бедрото в най-широката му част е 50см.И винаги е така- ако кача 1-2 кг, то и бедрото ми "напълнява" с 1-2 см, ако смъкна 1-2 кг- и бедрата с толкова.И при вас ли е така?Споделете, ще бъде интересно! ooooh!

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Лелеее, ти направо ме уби!!!Никога не се бях замисляла - но да, и при мен е точно така Laughing

# 2
  • Варна
  • Мнения: 956
При мен не е така и се радвам, защото килограмите ми са доста над 50 и представете си на какво ще приличат бедрата ми #Shocked  #Shocked  #Shocked  ooooh!

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: Amar
При мен не е така и се радвам, защото килограмите ми са доста над 50 и представете си на какво ще приличат бедрата ми #Shocked  #Shocked  #Shocked  ooooh!

Аха, и аз така- и слава богу!

# 4
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
При мен има друга закономерност - с колкото килограма напълнея,столкова сантиметра се увеличава обиколката на ханша ми.Например - 48кг и 90см.,50кг и 92см,52кг и 94см.Това са ми наблюденията от около десетина години.

# 5
  • Мнения: 271
Цитат на: ljuboznatelna
При мен има друга закономерност - с колкото килограма напълнея,столкова сантиметра се увеличава обиколката на ханша ми.Например - 48кг и 90см.,50кг и 92см,52кг и 94см.Това са ми наблюденията от около десетина години.

Да, и това горе-долу е така при мен. А действа ли при теб другата закономерност?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 11 340
На мен не са ми равни! В момента съм 47 кг., а бедрото ми в най-широката си част е 50 см. Не съм наблюдавала обаче за зависимости между напълняването и обиколките.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 328
Аз знам за зависимост между килограмите и обиколката на талията. Но не знам дали е важима над определени килограми. Помня обаче, че преди време, като отслабвах, мерех с шивашки метър талията си и това, което показваше теглилката, го показваше със същата точност и метърът - със знак "минус".

# 8
  • Мнения: 2 575
много любопитна зависимост - и аз реших да проверя - АМИ ДА!!
Колкото килограми - толкова см. бедро - уффф, чакам да се уверя някой ден че като отслабнаааа Imp  Imp така ще намалее и обиколката на бедрото - кога ли????
сега са 53кг - 53см Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Лелееееее...аз съм висока 178см и нали се сещаш,че не мога да съм 50кг Bulb
 Но и при мен не е така.

# 10
  • София
  • Мнения: 39 722
аз спадам към таз категория - еднакви са ми кг и обиколка Simple Smile

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Изобщо не спадам към тази закономерност, просто няма как да е реално това както при мен, така и при мъжа ми.
Бедрото ми е 47см, а аз посмъртно не съм толкова килограма, а мъжа ми е 105кг, а бедрото му е 65см, голяма разминавка се получава.

# 12
  • Мнения: 271
Цитат на: Valeria
Изобщо не спадам към тази закономерност, просто няма как да е реално това както при мен, така и при мъжа ми.
Бедрото ми е 47см, а аз посмъртно не съм толкова килограма, а мъжа ми е 105кг, а бедрото му е 65см, голяма разминавка се получава.

 Незнам при мен винаги е така. Може би е валидно при среден ръст и тегло...знам ли? Но не ми казвай, че ти си повече от 47кг Shocked , поне не ти личат.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Цитат на: tany

 Незнам при мен винаги е така. Може би е валидно при среден ръст и тегло...знам ли? Но не ми казвай, че ти си повече от 47кг Shocked , поне не ти личат.

Не съм 47, 50 съм и съм средна на ръст 169см. Идеята ми е, че това което мерите като мерки в съотношение с килограмите може да си е чисто съвпадение при вас Rolling Eyes
Иначе съм склонна да вярвам, че се получава 1 към 1 по-скоро при средния ръст, защото ако това важеше и за високите хора то те щяха да са като буци направо /тук визирам мъжа ми/.

# 14
  • Мнения: 228
И при мен е така-54 кг и 54см обиколка.Скоро ще махна тези глупави четворки. #2gunfire .

Общи условия

Активация на акаунт